Skocz do zawartości

Nie mogę wyłączyć komputera


Rekomendowane odpowiedzi

za każdym razem wyskakuje okno i informacją: w tej chwili system windows pracuje z plikiem

zamknij plik i wtedy zamknij system , albo poczekaj ,aż system zakończy pracę z plikiem,

 

no i nie wiem co z tym zrobić, czytałem żeby zakończyć proces ale nie wiem, który za to odpowiada,

 

wczoraj przenosiłem pliki z telefonu na komputer i potem znowu na telefon i podczas kopiowania coś się zacięło, od tego momentu jedna piosenka nie chcę się usunąć, przenieść czy nawet zmienić nazwy, to może ma jakiś związek...

 

proszę o pomoc jeśli ktoś wie co robić

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

jeżeli masz xp uruchom CMD i wklej do niego

tasklist /v > %userprofile%/pulpit/procesy.txt

naciśnij enter i podaj to co będzie w pliku

 

Jeżeli Vista/7

w pole szukajki wpisz

CMD >z prawokliku>uruchom jako administrator wklej:

 

tasklist /v > %userprofile%/desktop/procesy.txt

naciśnij enter i podaj to co będzie w pliku

 

 

 

wczoraj przenosiłem pliki z telefonu na komputer i potem znowu na telefon i podczas kopiowania coś się zacięło, od tego momentu jedna piosenka nie chcę się usunąć, przenieść czy nawet zmienić nazwy, to może ma jakiś związek...

 

Chkdsk zapuść

 

@edit możesz się do działu pomocy doraźnej z logami z OTL udać

Odnośnik do komentarza

nazwa 'tasklist' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy.

 

to wyskoczyło

 

po CHKDSK znalazło jakieś błędy ale jak próbowałem Z CHKDSK /F to wyskoczył taki komunikat:

Program CHKDSK nie może działać, ponieważ wolumin jest używany przez inny proces. Czy wolumin ma być sprawdzany przy następnym uruchamianiu komputera? <T/N>

 

wybrałem tak ale co mi po tym skoro nie mogę wyłączyć kompa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...