Skocz do zawartości

Katalog System ma prawie 6GB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj zauważyłam, że katalog Windows\system ma prawie 6GB. W tym katalogu znalazłam prawie 2500 plików *.tmp Wszystkie pliki tmp mają ten sam rozmiar, tą samą datę utworzenia, godzina też jest podobna. Podejrzałam właściwości losowo wybranych plików - wszystkie wskazywały tą samą firmę C-Media i w opisie miały CmiCnfg.DLL. Więc podejrzewam, że wszytskie te pliki mają to samo. To coś chyba od karty muzycznej. Są sprzed kilku lat, więc nie pamiętam co spowodowało, że one się potworzyły. Używałam różnych programów czyszczących np. CClenear, to nie przejmowałam się i myślałam że na bieżąco usuwa zbędne śmieci. Moje pytanie to czy ja mogę te pliki usunąć? Zastanawia mnie też jak się potworzyły czy to błąd przy jakieś instalacji, czy może pozostałości po jakimś wirusie itp. Komputer był skanowany niedawno i logi pokazywałam na forum (te pliki wtedy były, bo pamiętam jak sie pokazywały na pasku skanowania OTL), więc czynnej infekcji nie było.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...