Skocz do zawartości

Przyśpieszenie komputera


Ethau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem przyśpieszyć swój komputer dużo czytałem na ten temat były różne programy i coś takiego ale znowu żeby zrobić rewelację to wiem ze dokupić części ale tylko mała bo mała różnice zrobić :] może ktoś ma jakiś pomysł co do tego żeby niektóre gry lepiej chodziły to znowu nie są takie gry wymagające :) na mój komputer na loozie pójdą :P jak macie jakiś pomysł pisać :D z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wyłącz zbędne programy w autostarcie, użyj programu CCleaner żeby wyczyścić komputer z zbędnego syfu. Poproś jeszcze kogoś (ja nie umiem ;d) żeby dał ci skrypt do czyszczenie kluczy rejestru, szczątki itd. np. zrób raport OTL i daj go na forum, to pewnie dostaniesz odp. Proponuje przekanować jeszcze antywirusem czy nie masz wirusów i może dokup jakąś część do kompa jednak :)

Odnośnik do komentarza

Tak przeczytałem zasady działu jestem tutaj nowy więc nie będe od razu ogarniał :P nie rozumiem tej "pełnej specyfikację komputera"i lączenia z zasilaczem . A co do antywirusa to chce żeby ktoś mi doradził jakiego mam sobie zainstalować wirusa który będzie dobry i nie będzie dużo zabierał ramu czy spowalniał komputer.

Odnośnik do komentarza

Dobra, w takim razie pobierz HWiNFO, uruchamiasz go, zaznaczasz Summary-only i wciskasz Run, potem robisz zrzut ekranu(Print Screen na klawiaturze, wklejasz do Painta i zapisujesz obrazek jako JPG), potem robisz to samo, z tym że dla Sensors-only. Aby zobaczyć zasilacz, musisz zdjąć przy wyłączonym komputerze bok obudowy, wtedy robisz fotkę tabliczki znamionowej zasilacza i wstawiasz tutaj.

 

Co do antywirusa: zostawmy to na koniec tego tematu.

 

 

 

.

Edytowane przez diox
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...