Skocz do zawartości

3DMark


amp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój problem z owym programem polega na tym że nie mogę go uruchomić.Problem zaczął się od momentu zainstalowania najnowszej wersji (poprzednio miałem 11) i odinstalowania poprzedniej.Użyłem Revo Uninstaller i usunął mi obie wersje ale pozostał jakiś pliczek który usunąłem dopiero po wyłączeniu procesu w menedżerze zadań.Po ponownej instalacji niestety nie uruchamia się a podczas deinstalacji wyskakuje okienko cmd i program przestał działać po czym zostaje odinstalowany.Mój system win 7 64 bit z SP1.Co zrobiłem do tej pory poza kilkukrotną instalacją różnych wersji programu....aktualizacja directx,net frameworka (deinstalacja i instalacja na nowo),Microsoft Visual C++ Redistributable zainstalowany (mam 13 wersji nie wiem skąd,pewnie aktualizacje i instalacje z grami czy programami).Próbowałem przez cmd przywracanie plików ale nie wszystkie się udało przywrócić.Brak punktów przywracania.Nie wiem co jeszcze mogę poradzić....doradźcie coś.

Temat do zamknięcia...pomogło zainstalowanie-Futuremark SystemInfo v 415.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...