Skocz do zawartości

Komputer wolno chodzi, internet bardzo zwalnia (podobno)


bpm

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

na dziś bardzo proszę o sprawdzenie logów pod kątem błędów systemowych itp. Ja osobiście nie zauważyłem żadnych śladów infekcji oraz objawów opisanych w temacie. Właściciel twierdzi inaczej, szczególnie jeśli chodzi o internet, który podobno bardzo zwalnia.

 

Moim zdaniem internet zwalnia ponieważ traci zasięg (Orange), sprawdzałem to w kilku miejscach. W jednym śmiga bardzo dobrze, w innym już jest gorzej, ale facetowi trudno to wytłumaczyć. Jak do tej pory łączy się na kablu podpiętym do routera MV400. Usunąłem też sterowniki do Bluetooth, które ktoś niepotrzebnie zainstalował ponieważ modułu Bluetooth brak.

 

Bardzo proszę o analizę logu:

 

OTL

Extras

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co to antywirusa, niech klient sobie sam odinstaluje i zobaczy czy to coś dało. Natomiast co do tego jaki to rodzaj internetu to nie mam pojęcia. Tak jak pisałem wyżej, testowałem w kilku miejscach w obrębie 50 km, raz było lepiej, raz gorzej, w mieście (Radom) było najlepiej. Najprawdopodobniej tam gdzie on mieszka zasięg jest słaby i to jest główna przyczyna. Dlatego właśnie w temacie napisałem (podobno) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...