Skocz do zawartości

ciągła aktualizacja po aktualizacji bios'u


ahilon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem, tydzien temu zaktualizowałem bios, system mam oryginalny aktualizacja była poprzez "SW update".

przy pierwszym wyłączeniu systemu instalowało mi sie 5 aktualizacji zajeło to około 30 min. a teraz przy każdym wyłączaniu instalują sie 2 aktualizacje. niestety jest to za każdym razem.

Chce podkreślić ze przy aktualizacji bios'u musiałem włożyć baterie do laptopa i kabel musiał być podłączony, a przy codziennym użytkowaniu bateria jest wyjęta.

Może włożenie baterii coś da?

prosze o odpowiedz

 

@edit

podłączałem baterie i nic:

dodam ze są aktualizacje:

 

-Aktualizacja dla programu Microsoft .NET Framework 4 w systemach Windows XP, Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Server 2008 i Server 2008 R2 dla systemów opartych na procesorach x64 (KB2600217)

 

-Aktualizacja zabezpieczeń dla programu Microsoft .NET Framework 4 w systemach Windows XP, Server 2003, Vista, Windows 7, Server 2008 i Server 2008 R2 dla syst. opartych na proc. x64 (KB2656351)

Extras.Txt

OTL.Txt

Edytowane przez ahilon
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

ściągałem ten program ze strony microsoftu, miałem 2 opcje przywrócenie do stanu wyjściowego, lub usunięcie, po przywróceniu do stanu wyjściowego dalej to samo sie dzieje, a jak wybrałem opcje usuń pisało żebym usunął poprzez panel sterowania.

ma ktoś inne pomysły?? bo chce instalowac aktualizacje, wole nie usuwać zadnych programów waznych, i mam już dość ciągłego czekania az komputer wyłączy sie po 10 min.

Ma ktoś może jakiś inny pomysł co jeszcze moge zrobić??

 

@edit

Naparawiłem problem, wszedłem w panel sterowania-->odinstaluj programy-->wyświetl zainstalowane aktualizacje. i po kolei odinstalowałem wszystkie aktualizacje tego progrramu. a było ich bardzo dużo i to tych samych. następnie poprzez panel sterowania usunełem ten program, wszytkie wersje były 3 pliki. następnie wszedłem w windows update-->aktualizacje;często zadawane pytania-->dlaczego nie moge zainstalować aktualizacji-->automatycznego narzędzia do rozwiązywania problemów. zainstalowałem postępowałem według instrukcji.

potem wyszukałem nowe aktualizajce poprzez windows update, zainstalowałem i wszystko póki co działa.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...