Skocz do zawartości

Czarny obraz przy odtwarzaniu filmów, chociaż na youtube działają


january

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Zmagam się z kolejnym, dziwnym problemem. Postanowiłem zrobić porządek z komputerem, więc sformatowałem dysk a przy okazji dorzuciłem karte graficznę. I tak z WinXP i zintegrowanej kart graficznej Geforce mcp61 przeszedłem na Win 7 wspierane przez GeForce 6600GT. Niezmieranie ucieszyłem się po starcie systemu, system nawet uruchomił się z wiekszą rozdzielczością niż zwykle i nie trzeba było dodatkowo instalować sterowników. Doinstalowałem jedynie sterowniki do 6600GT.

 

Pojawiły się jednak dwa problemy - przeglądarki internetowe się zacinały i nie chodziły filmy (czarny obraz). Sprawa niezwykle dziwna, gdyż na youtube działają bez najmniejszych problemów. Doinstalowałem więc sterowniki do zintegrowanej i problem z przycinaniem przeglądarek minął. Niestety czarny obraz przy filmach wciąż podnosi ciśnienie...

 

UWAGA: Zanim ktoś napiszę o kodekach/odtwarzaczach. Próbowałem różne w róznych konfigurajach. VLC, MediaPlayer Classic i inne. Problem leży gdzie indziej.

 

Pomocy!!!

 

//sorry za nieco głupi temat, ale może ktoś z podobnym problemem wpiszę podobną frazę w google :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Chcesz powiedzieć że nawet VLC nie odtwarza poprawnie?

Jeśli tak to ustaw w VLC - Narzędzia / Preferencje / Obraz / Wyjście z "domyślnie" na "Obraz wyjściowy OpenGl".

Zamknij VLC i uruchom ponownie.

 

Jeśli teraz obraz zadziała to znaczy że sterowniki DirectX się rozsypały.

Kliknij na ikonkę Windows i w szukajce wpisz dxdiag oraz go uruchom, zrób zrzut ekranu i wstaw tutaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...