Skocz do zawartości
Rodzynek

Nie moge uruchomić pliku bat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam mały problem nie moge otworzyć pliku bat dokładnie uruchomić pisze System windows nie może odnaleźć pliku C:\Users\Michu\Desktop\Gotowy_server.by_grzegorz2047_ver_1.4.6_Paintball/start dla win 64 bit java 7.bat". upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Dla informacji mam Jave 7 64 bit.

@ECHO OFF
echo paczka stworzona przez grzegorza2047
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

To jest zawartość.

http://screenshotuploader.com/s/01/oj2v1ek-r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to ma do diagnostyki infekcji? To dział pomocy doraźnej, w którym leczy się infekcje. Przeczytaj łaskawie zasady działu :)

A teraz do rzeczy. Daj screena z zawartością tego folderu. I przeklej co jest w środku tego pliku (PPM > Edytuj).

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm. Zawartość standardowa dla Bukkita. To może spróbuj usunąć kropki z nazwy folderu (Gotowy_serwer... zmień na coś krótkiego).

I spróbuj użyć Uniwersalny start.bat z folderu.

Jeśli to nie zadziała wklepiesz zawartość ręcznie w CMD. Pytanie, czy inne BAT-y (nie z tego folderu) odpalają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmień rozszerzenie pliku na *.cmd. Powinno pójść.

A jeśli chodzi o te baty... nie mam pomysłów. Jak coś mi wpadnie do głowy to dam znać. Od biedy możesz wrzucić logi z OTL...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...