Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem Windows i dostępem do dysku


papcio109

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, z dyskiem w laptopie. Nie mogę załadować z niego windowsa 7, przy każdym uruchomieniu wyskakuje mi komunikat o wcześniejszym błędzie i mam 2 opcje do wyboru, naprawa lub normalne uruchomienie. Przy obydwóch ekran robi się czarny i zamarza bądź komputer resetuje się. Zrobiłem najpierw skan dysku w biosie (laptop HP) i przy 16% otrzymałem błąd 303. Stwierdziłem, że to dziwne, żeby z dnia na dzień dysk przestał działać więc zacząłem od diagnozy w Reatogo. Uruchamiam program z płyty, i próbuję coś zdziałać dostępnymi narzędziami. Programy od dysku nie przyznawały mi dostępu do głównej partycji(dostępne 3). Przy próbie uruchomiania OTL to samo, nie mogę wybrać folderu windowsa bo program zawiesza się. Następnym krokiem było użycie narzędzia od AVG. Program znalazł wszystkie partycje przeskanował je, plik po pliku, tak więc dysk nie mógł się uszkodzić jak wstępnie pomyślałem skoro dane fizycznie istnieją. Wyskoczyło ponad 30 infekcji, usunąłem je z poziomu narzędzia, próbuję uruchomić windowsa i dalej to samo, programy z reatogo również nie działają po czyszczeniu. Proszę o pomoc co jeszcze można zrobić bo w takim wypadku pozostaje mi tylko wymiana dysku ew. odzysk danych które ocalały. Laptop nie jest mój, ale z tego co mówił mi właściciel, infekcja wdała się przy kopiowaniu jakiegoś pliku z dysku przenośnego na komputer, wszystko działało, dopóki go nie wyłączył, potem kaplica.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...