Skocz do zawartości

Far cry 3: Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll


DaviD220

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z uruchomieniem gry Far cry3, po wyświetleniu się napisu Far cry 3 pojawia się ten błąd: Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll, naciskam kilka razy okej, błąd znika i zostaje tylko napis i nic więcej się nie dzieje. Wcześniej też występował ten błąd, ale gdy wciskałem okej, błąd znikał i uruchamiała się gra, zagrałem dzień, a na drugi już nie działało. Próbowałem już naprawy windowsa z płyty cd, nic to nie daje, dalej ten sam błąd. Wiem że innym pomaga zmienianie nazw plików w windows/system32, ale ja zmieniałem i właśnie wtedy pograłem dzień, a teraz już nie chodzi.

Mój komputer:

System operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition

Dodatek: Dodatek Service Pack 3

DirectX: 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Typ procesora: Intel Pentium III Xeon, 2700 MHz (8 x 338)

Karta wideo: NVIDIA GeForce 9500 GT (1024 MB)

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Hej,

 

depends nam za bardzo nie pomógł - nie zgłasza błędu dla bibliotek zlinkowanych statycznie, więc problem jest najprawdopodobniej związany z jakąś biblioteką ładowaną dynamicznie.

 

Jeśli czujesz się na siłach, to spróbujmy zajrzeć do środka problemu. Mam nadzieję, że zrzut pamięci procesu powie nam więcej. Procedura nie jest trywialna, ale dasz sobie radę :)

 

1. Na dysku c: utwórz katalog Dumps, tj. c:\dumps

2. Pobierz ze strony Sysinternals ProcDump, zawartość wypakuj do katalogu utworzonego w pkt. 1

3. Uruchom grę

4. W momencie, gdy pojawi się komunikat błędu ('nie znaleziono punktu wejścia...'), to nie zamykaj go.

5. Uruchom wiersz polecenia (np. poprzez start -> uruchom, wpisz "cmd.exe" bez " i enter)

6. Przejdź do katalogu z procdumpem

c:\>cd \dumps

7. Zrób zrzut procesu FARCRY3.EXE

c:\dumps>procdump /ma FARCRY3.EXE full.dmp

8. Spakuj (np. 7-zipem) plik full.dmp z katalogu c:\dumps, wrzuć np. speedyshare i daj link w odpowiedzi.

9. Możesz już zamknąć komunikat błędu.

 

Powodzenia :)

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z punktem 6. Po wpisaniu c:\>cd \dumps pojawia się:

 

Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]

© Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

 

C:\Documents and Settings\David>c:\>cd \dumps

Nazwa 'c:\' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,

program wykonywalny lub plik wsadowy.

 

C:\Documents and Settings\David>

Odnośnik do komentarza

Pliku full.dmp nie ma w C\Dumps

Wiersz polecenia:

 

Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]

© Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

 

C:\Documents and Settings\David>cd \dumps

 

C:\Dumps>procdump /ma FARCRY3.EXE full.dmp

 

ProcDump v5.11 - Writes process dump files

Copyright © 2009-2012 Mark Russinovich

Sysinternals - www.sysinternals.com

With contributions from Andrew Richards

 

No process matching the specified name can be found.

Try elevating the command prompt or using PsExec to make one as SYSTEM.

psexec.exe -s -d -i cmd.exe

procdump.exe -accepteula ...

 

 

C:\Dumps>

Odnośnik do komentarza

Błąd: Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll, już nie występuje, więc główny problem rozwiązany - dzięki :), ale dalej nie uruchamia się gra. Wyświetla się napis FAR CRY 3 na czarnym tle i nic się nie dzieje. Dodam że od chwili gdy Far Cry 3 się nie uruchamia, nie działa także Fifa 13 nie włącza się klient do gry world off tanks, przez którego można pobrać tą grę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...