Skocz do zawartości

Wirus a'la Ukash


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas przeglądania internetu natknąłem się na wirusa podobnego (działaniem) do Ukash'a. Nagle pojawiła mi się tapeta i nic więcej nie mogę zrobić. Ctrl+Alt+Delete działa, jednak nie można wejdź z menadżera zadań. Poniżej logi.

 

/Edit: Jako, że szybko potrzebowałem sprawnego komputera. Sam napisałem komendę. Jednak przed jej napisaniem ręcznie usunąłem plik wgsdgsdgdsgsd.dll. Wstawiam też log po wykonanej akcji. Prawdopodobnie to była wina braku antywirusa, jednak skończyła mi się wersja testowa KIS 2013, a nie mogę nigdzie znaleźć cracka do niej. Chyba, że znacie jakiś dobry darmowy antywirus, który nie zamuli komputera.

 

:Files

C:\Users\Jadzia\wgsdgsdgdsgsd.dll

C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.js

C:\Users\Jadzia\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\runctf.lnk

C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.pad

 

 

:OTL

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- System32\drivers\rdvgkmd.sys -- (VGPU)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- system32\drivers\tsusbhub.sys -- (tsusbhub)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- System32\drivers\synth3dvsc.sys -- (Synth3dVsc)

 

:Commands

[emptytemp]

Extras.Txt

OTL.Txt

OTL po.Txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...