Skocz do zawartości

Bardzo dziwny problem podczas czyszczenia autostartu


Michagusia

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam usunąć z autostartu wpis jusched.exe. W związku z tym weszłam przez edytor rejestru w klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run skąd usunęłam wartość SunJavaUpdateSched"="\"D:\\Program Files\\Common Files\\Java\\Java Update\\jusched.exe\

Na szczęście coś mnie tknęło i zrobiłam wcześniej kopię klucza ponieważ po restarcie komputera okazało się, że wszystkie wpisy w tym kluczu zniknęły a daję słowo, usuwałam tylko tę jedną wartość ! Czy ktoś może mi wyjaśnić co się stało, bo nie rozumiem :(

Dodam jeszcze, że z przywróceniem wyeksportowanego klucza też pojawił się pewien problem, ponieważ otrzymałam komunikat, że nie udało się poprawnie scalić rejestru, choć na oko wszystkie wartości wróciły na swoje miejsce

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Michagusia wydaje mi się, ze namieszałaś z Java. Tak się nie wyłącza Update. Panel sterowania>Java>Update i odznaczamy Check for Updates Automatically.

W Twoim przypadku należałoby odinstalować całkowicie Java i zainstalować ją ponownie. Możesz spróbować zrobić to za pomocą RevoUninstaller wybierając poziom Zaawansowany. Usuwamy wtedy wszystkie wpisy z rejestru itd.

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...