Skocz do zawartości

Bluescreen


1michal123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Musiałem szybko wyłączyć komputer z listwy zasilającej. Pare godzin później, gdy włączam komputer jeszcze raz, po skończeniu ładowania win xp, wyskakuje bluescreen, i komputer się restartuje. W trybie awaryjnym to samo, tylko bez bs'a. Jak teraz mam zdobyć kod błędu? Na goglach coś znalazlem, ale to trzeba coś w "moim komputerze" pomieszać, no ale nie mam jak.

 

Z góry dzięki za pomoc, i wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Masz rację. Nawet Samir próbował mi powiedzieć, że po pierwszym w życiu bliskim spotkaniu ze wszystkimi moimi wnuczkami nie daje rady. Padł na mich nóżkach jak kawka. :P

 

EDYTA

Do postu niżej.

Tak to mój (nie mój tylko Niuni) nowy piesek i jak groźnie się wabi tak groźnie wygląda.

 

A w temacie podejrzewam uszkodzenie dysku.

 

EDYTA

Widzę Twój post.

Przy starcie F8 i wybierz tylko wiersz poleceń.

W oknie wklep chkdsk C: /f /r + enter . W końcowej fazie (podsumowanie) wciśnij Pause/Break, zrób fotkę i wklej.

Restart i zobacz czy zadziała.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza
Musiałem przywitać gości (dziś wigilia), a zanim wszystko bym miał normalnie wyłączać, minęło by pare minut.

 

Hm, dla mnie to krótko trwa. Start > Zamknij i się zamyka. Idę otworzyć drzwi bo brzybieżeli do Betlejem pasterze :lol:

 

No dobra, podaj specyfikacje kompa. I system na jakim pracujesz?

 

Nawet Samir próbował mi powiedzieć, że po pierwszym w życiu bliskim spotkaniu ze wszystkimi moimi wnuczkami nie daje rady.

 

Samir? Mówisz o tym maleństwie, które ostatnio przedstawiłeś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...