Skocz do zawartości

Kopia aktualizacji


Grigory

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To chyba tez zalezy od samej latki, wszak instalujac ich zbior - ot, takie sp3 - to bez dokonania kopii starych ustawien - o co pyta przed przystapieniem do instalacji - usuniecie sp3 nie jest mozliwe. To chyba swiadczy o tym, ze zmiany sa glebokie i nie ograniczaja sie tylko do tworzenia nowych plikow i wpisow w rejestrze.

 

I tez przychylalbym sie do rady poprzednika.

Odnośnik do komentarza

No dobrze, mam xp już zaśmieconego, pare rzeczy żle się wgrało i niedziałało od początku ale to nic takiego, będę stawiać na nowo i chcę przywrócić tę część z aktualizacjami, ponieważ nowo postawiony nie będzie pobierać aktualizacji (to wiem).Dlatego tak bardzo mi zależy na części z aktualizacjami które wrzucę na nowo wgrany xp. Innym wyjściem będzie odinstalowanie wszystkiego, oczyszczenia z OTL, lustro, format dysku i przywrócenie z lustra. Staruszek Xp jest tak rozpoznany w szerz i w zdłóż przez nie tylko specjalistów że sądze że takie coś jest możliwę, prawda?

Odnośnik do komentarza

Druga opcja jest dla mnie poroniona, po co oczyszczac system, ktory ma zasyfiony rejestr, chociazby przez resztki programow, ktore odinstalowales i pliki, ktore pozostana, nawet, gdy zrobisz to czyms takim jak Revo Unistaller to i tak, gdy system jest wiekowy - takie rozwiazanie to glupota. Wszyscy wiemy, ze osy ze stajni microsoftu po dluzszym czasie uzywania syfia sie tak, ze niczym tego sie nie da usunac, a wydajnosc takiego systemu zawsze bedzie mniejsza od swiezego po instalacji. Nie wspomne juz o tym, ze takie odswiezanie systemu to proces trudny i zmudny, a nie tylko przejechac OTL i odinstalowac programy.

 

Dostales juz rade, zeby zintegrowac service packi z instalka. Ja moge dodac, ze jezeli chodzi o latki po wydaniu sp3 - to zdaje sie, ze program WSUS Offline powinien Ci pomoc. I tez raczej powinno sie dac dograc to nlitem. Tak ja to widze i nie wyobrazam sobie tego inaczej. Powod podalem juz w swoim powyzszym poscie.

 

No i nie mam pojecia dlaczego nie mozesz pobrac tych aktualizacji w tradycyjny sposob... nawet w przypadku witaminizowanego systemu bez problemu mozna to obejsc.

 

Edit

Wspomniany WSUS dziala troche inaczej, moich oczekiwan niespelnil.

WUS sciaga wszystkie update'y.

Chociaz mozliwe, ze programy te moga sie uzupelniac.

Edytowane przez Groszexxx
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...