Skocz do zawartości

Software do wykonania obrazu systemu w pliku ISO


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Kaczak powiedz o jaki sytem Ci chodzi? Na litość boską, jeśli masz na myśli sytem z zainstalowanymi aplikacjami, sterownikami, aktualizacjami to wrzucenie go na jedną płytę nie jest możliwe (rozmiar) dlatego Bonifacy powiedział że będziesz potrzebował kilku nośników kolejno montowanych w napędzie. Powiedz mi jakim cudem pomieściśz np 34GB danych (moja partycja systemowa w jednym obrazie ISO na jednej płycie?) Jak odpowiesz dostajesz Nobla. :D

 

No dobra, a gdyby zamiast DVD uzyc 3,5 cala HDD polaczonego przez bridge do portu USB compa?

 

Tak czy inaczej kombinuje zeby zrobic mirror systemu /czytam wlasnie zabytki - http://www.[szukaj]/Backup-i-klonowanie-dyskow-t21332.html/ i wyprowadzic ten mirror poza HDD.

 

Znalazlem czlowieka ktory mysli tak jak ja:

http://pl.comp.nowe-programy.narkive.com/sKUp2guX/kopia-zapasowa-xp-w-pliku-iso

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Ja natomiast mysle o bootowalny DVD z obrazem modyfikowanego systemu zawierajacego min VirtualBox i na nim OS "Goscia"

 

VirtualBox umożliwia Ci sklonowanie wirtualnego systemu i odtworzenie go na innym kompie.

 

Znalazlem czlowieka ktory mysli tak jak ja:

 

No to jest Was dwóch.

A ja poprosże o ponowne sformuowanie tematu jak dla debila. Co chcesz zrobić?

Odnośnik do komentarza

Podziekowania i najlepsze zyczenia bozonarodzeniowe:

 

One shaining start to make the world bright, One infant child on that wonderful night, one little prayer fo those we held bear.

To bless You at Christmas and all through the year.

 

A ja zycze Nam wszystkim ktorzy sie spotykamy na forum zebysmy w nadchodzacym roku nie powtorzyli bledow ktore

z uporem stracenca powtarzamy od kilku lat.

Zamiast TV zycze ksiazek i Sieci i prawa do normalnosci.

Kaczakkkk :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...