Skocz do zawartości

Coraz częstsze zawieszenia systemu


tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach nie ma niczego niepokojącego. Temat zmienia dział ma bardziej odpowiedni.

 

Wykonaj tylko dwie rzeczy kosmetycznie bo masz nieco zabrudzone przeglądarki:

 

1. Uruchom AdwCleaner z opcji Delete

 

2. Wyczyść Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox.

 

Jeśli chodzi o problem główny to ja bym sprawdził czy to właśnie sam KIS nie jest coś winny. Na podstawie logów wydaje się być najbardziej podejrzanym.

Odnośnik do komentarza

Wykonalem twoje polecenia,KIS raczej odpada,problem niestety dalej wystepuje,zwiechy sa czasami nawet przy uruchamianiu systemu lub w trakcie przegladania stron,moze to jednak wina sprzetu,moze zasilacz a moze zasyfiony w srodku komp,bo szczerze mowiac dawno go nie "przedmuchiwalem"jakie logi jeszcze moga byc pomocne?

Odnośnik do komentarza
Volty są cacuśne aż miło popatrzeć.

Wiesiu, uwielbiam Twoje posty. Ale rozwiń myśl. Jak wiesz nie jestem elektronikiem, co prawda widzę, że napiecia nie są właściwe dla poszczególnych linii, ale właściwa i kompletna diagnoza by się przydała. Przynajmniej czegoś się nauczę :)

 

pozdro

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza

Jedyne co można zrobić to obowiązkowo sprawdzić napięcia przy pomocy miernika.

Wartości podstawowych napięć są bardzo obniżone. Najważniejsze to: +3,3 V (jest +2,6 V); + 5 V (czujnik wogóle nie pokazuje); + 12 V (jest + 4,8 V).

Szukałem innego softu do sprawdzenia ale ewentualnie w grę wchodzi tylko AIDA64 (komercyjna). Nie widzę sensu instalacji wersji Trial.

 

@Tomcio

Zrób restart kompa - wejdź do BIOS -> Hardware Monitor (lub coś podobnego i poszukaj wartości tych napięć) zrób fotkę i pokaż.

Odnośnik do komentarza

Dopiero po swietach bede mogl pomierzyc napiecia miernikiem,i przy okazji Wesolych Swiat

Wykonaj pierwsze zdanie z postu #9.

Podaje napiecia pod obciazeniem komputera:

12.11 V

5.09 V

3.34 V

Bateria CMOS 3 V,

Przeczyscilem komputer,zawieszenia ustaly,ale moje przypuszczenie jest takie,ze to wtyczka Adobe Flash Player byla winna,czesto otrzymywalem komunikat,ze wtyczka ulegla awarii ... itd

Ale sie chyba pochwalilem,znajomy mi mierzyl napiecia,i chyba naruszyl baterie,bo musialem ustawiac wszystko od nowa w biosie.i dalej jest problem,zawiesza sie nawet w czasie rozruchu

edit/

Ruszy ktos ten temat?

DSobra ,nie macie pomyslu?

Wszystko wrocilo do normy,dziekuje za pomooc,temat do kosza

Edytowane przez tomcio
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...