Skocz do zawartości

Laptop zacina się co robić ?!


Lapsik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dobrych dni dzieje się coś z moim laptopem a zauważyłem to dopiero wczoraj co mnie zaniepokoiło.

Po 1 laptop bardzo długo się włącza. Normalnie włączam laptopa i przy napisie WELCOME (windows 7 angielski) długo się ładuje co przedtem nie miało miejsca.

Po 2 gdy chce coś zainstalować co jest związane z "uruchom jako administrator" czasami a właściwie zawsze włączają się tak aplikacje że przyciemnia się obraz i czy chcemy to uruchomić i jak wciskam uruchamiam jakiś program chce zainstalować to nie mogę przez chwilę jest przyciemniony obraz znika po 2-3 minutach i nic się nie instaluje nic tylko laptop się zacina i jedynie co pomaga to restart. Myślałem że to może być tak że nie mam uprawnień jako administrator ale nie mogę tego zrobić bo się zacina tak samo jak z przywróceniem systemu o pare dni bo jest przy tym ta "tarcza"

Próbowałem a nawet zainstalowałem nortona przez system awaryjny próbowałem zeskanować ale gdy włączam skanowanie po godzinie nic się nie wyświetla a niby skanuje a zeskanowanych plików 0 tak jakby stanęło w miejscu.

Myślałem żeby iść do jakiegoś sklepu co zajmują się laptopami i mi to naprawili i wgrali nowego windowsa 7 po polsku bo angielskiego mam od początku kupna laptopa czyli od roku.

Jeśli ktoś wie jak to naprawić co zrobić to będę bardzo wdzięczny. Pewien użytkownik poradził mi żebym tutaj napisał.Zobaczymy.

Z góry dziękuje :)

 

Jeśli nie w tym dziale napisałem z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.

Edytowane przez picasso
"Up", "Ref" i podobne są tu zabronione, to prowadzi do kosza. Założyłeś temat w dziale Hardware, a zasad tego działu nawet nie zrealizowałeś. Na razie przenoszę do działu Windows. //picasso
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...