Skocz do zawartości

Zapisywanie odnośników w formie NAZWY do kliknięcia


Mysza

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do tego tematu KLIK

dotyczącego sposobu zapisywania odnośników, by efekt był taki jak wyżej, a nie taki http://www.fixitpc.p...dpost__p__51441

 

na FIXITPC to działa, a ja chciałabym uzyskać ten sam efekt na innej stronie internetowej

 

zastosowanie tej "ręcznej" metody

Ja jednak nie korzystam wcale z tego przycisku w menu, robię tak jak Grisza, lecę matrycą z tagami:

[url="https://www.fixitpc.pl"][color=#1072E0][b]KLIK[/b][/color][/url]

tam nie działa, bo po zapisaniu zostaje tekst w niezmienionej formie z tymi wszystkimi znaczkami html

 

do dyspozycji mam menu oraz na końcu do zatwierdzenia przycisk dodaj

75875191.jpg

 

moje próby wpisywania gdzieś nazwy nic nie dały,

 

mam po kolei takie ekrany - można przy ich pomocy tak zapisać odnośnik, żeby otwierał się przez kliknięcie nazwy ?

 

36078892.jpg

 

22106630.jpg

 

69723139.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

 

jeśli chodzi o ręczne umieszczenie w tekście to nie działa, zapisuje się dokładnie tak jak wygląda w trybie edycji w html,

 

problemem zapewne jest to, że ja mam dostęp tylko od strony graficznej do okienek, czyli od razu tekst widzę tak, jak to będzie w efekcie końcowym po zapamietaniu z wszystkimi kolorkami, wytłuszczeniami, obrazkami itd, nie mogę przestawić formularza na html,

 

musiałby być jakiś sposób, żeby efekt uzyskać wykorzystując opcje z tych okienek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...