Skocz do zawartości

Usuwanie strumieni audio z plików Mp4


h4k3r

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Może Pazera Video Converters Suite?

 

http://hostuje.net/f...31ead2f3eddcde9

 

Wybierz cokolwiek Video -> MP4 (np. Microsoft Zune Video Conv.), ustaw parametry obrazu itd. oraz wybierz : "NIE KOPIUJ STRUMIENIA AUDIO".

 

Do listy możesz dodać wiele plików i z prawokliku odpalić: "KONWERTUJ WSZYSTKIE ZAZNACZONE PLIKI".

 

Program darmowy, konwertuje wiele popularnych formatów, ja np. koduję swoje filmy w Xvid (To AVI) i jestem bardzo zadowolony.

 

Shostowałem samowypakowujące się archiwum, po wypakowaniu program jest bezinstalacyjny (klikasz skót), może startować ,np. z pendrive'a.

Odnośnik do komentarza

Program świetny, ale:

 

1.Brakuje INFO o bitrate danego pliku - żeby móc ustawić takie samo na wyjściu

2.Przy dużej ilości różnych bitrate, filmy stracą jakośc gdy ustawię "na sztywno" bitrate

 

EDIT:

 

mimo:

 

-wycięcia Audio

-zmniejszenia bitrate

-tej samej rodzielczości & fps

 

Film wyjściowy daje większy rozmiar niż z dźwiękiem 0.o jakas rada ?

Odnośnik do komentarza

Program świetny, ale:

 

1.Brakuje INFO o bitrate danego pliku - żeby móc ustawić takie samo na wyjściu

2.Przy dużej ilości różnych bitrate, filmy stracą jakośc gdy ustawię "na sztywno" bitrate

 

EDIT:

 

mimo:

 

-wycięcia Audio

-zmniejszenia bitrate

-tej samej rodzielczości & fps

 

Film wyjściowy daje większy rozmiar niż z dźwiękiem 0.o jakas rada ?

 

Szczerze, będzie problem, zbyt duże wymagania jak na ten freeware, ale ogólnie to dobry pakiet, tylko widzę, że w twoim przypadku się nie sprawdzi, czego nie przewidziałem. ;)

Odnośnik do komentarza

Szczerze, będzie problem, zbyt duże wymagania jak na ten freeware, ale ogólnie to dobry pakiet, tylko widzę, że w twoim przypadku się nie sprawdzi, czego nie przewidziałem. ;)

 

Dzięki za chęć pomocy :-)

 

 

Ja używam MediaCoder (wersja rozwojowa, nie wyszła jeszcze wersja 1.x, są tylko 0,x, ale polecam).

 

Na razie wszystko działa dobrze, prawidłowo ucina audio - pozostaje inwestycja w nvidia CUDA :-) a tak przy okazji, to co polecacie:

 

Kartę graficzną [taki sam przedział cenowy - do 350zł] --->>> z : Pcl Express 2.0///128/256bit szyna///chłodzenie aktywne///

 

1.1GB GDDR5

2.2GB GDDR3

3.4GB GDDR3 - ALE z obniżonym taktowaniem pamięci/rdzenia - bo takie są spotykane

 

Trochę martwi mała ilość potoków - przeważnie 96, no ale komp stary więc i tak git, że udźwignie kartę...

Odnośnik do komentarza

Najlepszym pakietem do obróbki, przeróbki i dodawania jakichkolwiek strumieni (audio, napisy) jest HDConvertToX. Możesz zmienić sposób kodowania audio (albo całkiem je wyrzucić), zmienić kontener (np. na MKV, AVI, M2TS), zmienić bitrate...

 

Jeśli administracja nie będzie miała nic przeciwko, mogę zmontować szereg obrazków z opisami, co zrobić, żeby otrzymać określony efekt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...