Skocz do zawartości

Spowolniony komputer


Seledin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, od niedawna komputer pracuje w zwolnionym tempie, jakby był kompletnie zapchany. Wyczyściłem go na tyle, ile potrafiłem, przeskanowałem, wykasowałem zbędne wpisy rejestru.

 

Dodatkowo w dniu dzisiejszym, zmieniła mi się strona startowa, z igoogle.com na stronę telefony.playmobile.pl? :blink: Dlaczego? Nie zmieniłem nic w ustawieniach, a nikt z komputera nie korzystał.

 

Czy mogę mieć zawirusowany komputer? Posiadam darmowego Avasta, który nie wykrywa mi żadnych wirusów. Może powinieniem zmienić go na inny? Niestety, nie znam się dobrze na zabezpieczeniach systemu, stąd też kieruję również moje pytanie do administratora - w jaki sposób skutecznie zabezpieczyć system? Jest to typowo roboczy komputer, dużo dokumentów, dużo serfowania w sieci (przeważnie na bezpiecznych stronach), a także dokonuję na nim przelewy (nie są to znaczne kwoty, jednak wiadomo, że wolałbym uniknąć wszelkich włamań).

 

Dołączam logi i proszę o pomoc.

 

Edit: Zmieniłem skrót do strony startowej, już jest w porządku. Nadal pozostaje kwestia spowolnień.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...