Skocz do zawartości

Wybudzanie systemu poprzez USB


patefoniQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przewertowałem google, forum i inne źródła. Mam taki problem, z którym borykam się od kilku lat i z różnymi laptopami. Zawsze zachowanie dotyczy tylko i wyłącznie laptopa z zainstalowaną vistą (nie wiem, czy 7mką też). Wszystko działa jak należy, zero zwiech, brak jakichkolwiek problemów z systemem i sprzętem. Wręcz można powiedzieć, że zadziwiająco dobrze vista działa. Ale do rzeczy, o co chodzi. Zamykam klapę laptopa i system ładnie "idzie spać", ale jakikolwiek ruch w USB (wypięcie lub ruszenie na stole myszki, włożenie pendrive) wybudza system (przy zamkniętej klapie). Nigdy to nie miało miejsca na XP, ale zawsze w VISTA tak (czyli na laptopie działał XP i tego nie było - instalacja VISTY i problem się pojawia). Jakieś pomysły? Wszelkie ustawienia USB nie wskazują na to, żeby tam tkwił problem (mówię o opcjach zasilania). Rejestr? BIOS nie wchodzi w rachubę, chyba że jest opcja która działa inaczej na XP i inaczej w VISTA.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...