Skocz do zawartości

Nt system kernel 50% CPU


konrado9

Rekomendowane odpowiedzi

WIN 7 32 bit (x86)

 

Tak jak w opisie w menadzerze urzadzen wyskakuje 50% cpu nt system kernel czyli jadro

Sprawdziłem jadro i tajemniczy proces amp ppm zajmuje wlasnie tak duzo o to zdj

 

http://screenshooter.net/4440892/iwhbvwh

 

 

Objawy to wolny uruchomianie sie programów czesto sie zacinaja ( brak odpowiedzi programu ) .Przy malo wymagajacych programach da sie pracowac lecz jak cos o wiekszym zapotrzebowaniu zacina nawet czasem filmiki z youtube

Bledów zadnych nie ma nic nie wyskakuje , w menadzerze urzadzen tez ok jest

 

Sterowniki wgrane najnowsze bios karta graficzna chipset

 

 

Co zrobilem przed to oczysciłem rejestr hi jack , przeskanowalem karsperskim , tds killerem tez od karsperskiego

lecz to i tak nie pomogło

 

dodaje załaczniki OTL i GMER - wszytko według instrukci od was z odinstalowaniem wirtualnych obrazów i usunieciem sterownika

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zrobiłem wszytko jak w instrukcji wszytko wskazuje ze to cos z plikami windows , gdyz usługi nie powodują błędów sprawdzałem kilka razy rożnymi metodami .I w trybie awaryjnym to samo

.Karsperski napewno nie gdyż ten problem miałem przed jego instalacją .

 

A jak nie to przeinstalować win 7 nawet juz jestem na to naszykowany wszystkie wazne mam na innej partycji

 

Uzyłem combo fixa i usunoł błady było przez 2 uruchomienia pc ok za 3 od nowa przeinstaluje bo to nie ma sensu

 

I jest to samo a nawet gorzej W Ubuntu tak stabilny system i tez sie z nim cos dzieje tez cpu na 50 60 % nawet wiecej

Moze byc wirus na plycie głownej zachowany ,

Bios odpaada nowy wgrałem ,ale sa tam jeszcze pamieci ? bateria cos da czy cos takiego ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...