Skocz do zawartości

Problem: Komputer spowolnił znacznie.


Lurien

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od paru dni problem mam pewien, mianowicie zauważyłem nagłe spowolnienie komputera. Spowolnienie komputera przejawia się wydłużeniem czasu włączania się komputera, plus dodatkowo zauważyłem znaczny spadek wydajności w grach chodzi mi bardziej o czas załadowania się gry niż FPS'y które pozostają bez zmian. SKanowałem w ciągu tego tygodnia ESETEM dwa razy. Dodam iż gdy miałem niegdyś podobny problem jeden skan ESETA pomógł , gdyż znalazł pare infekcji wirusowych. Wykonałem skan Avastem też i nic. Advanced System Care jednakże skanuje mi pliki typu win32.trojan, ale żaden program tych plików nie wykrywa. Próbowałem Kasperskym darmowym skanem. Log z Combofixa podam poniżej. Jeżeli będą potrzebne dane aby uzupełnić relacje prosze się nie wachać, dostarcze je w miare możliwości.

Z mojego niedopatrzenia nie dołączyłem OTL'a, którego dodam po skanie niebawem. O to i one, pozwoliłem sobie dodać hasło gdyż nie mogę już dodawać plików metodą jaką wkleiłem combofixa. Hasło to "lurien".

 

http://www.wklejto.pl/130786

http://www.wklejto.pl/130787

ComboFix.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dodaje również plik Gmer haslo "lurien"

http://www.wklejto.pl/130859

 

Aby temat nie zniknął w odmętach innych, zapomnianych tematów pozwolę sobie napisać, że Komputer jest czyszczony CCleanerem, mam cały czas włączone Advanced System Care, którym porządkuje komputer co dwa tygodnie czyli, defragmentuje dyski, skanuje czy nie ma malware'u , naprawia wpisy w rejestrze itd. Właśnie ASC skanuje mi pliki typu win32.trojan czego antywirusy nie wykrywają <Avast, Eset, Kaspersky>. Komputer nadal chodzi na niższych obrotach niż powinien a czas ładowania się pewnych gier < ściślej rzecz biorąc League of Legends i Dota2>. Dodam iż nie są one objęte firewallem Avasta i nim komputer zaczął przejawiać swoje objawy owe gry ładowały się znacznie krócej. Prosiłbym o pomoc, wszystkie logi już zaznaczyłem wcześniej.

 

Ashampoo Anti Malware wykrył 3 infekcje wirusowe, dwie niskiego ryzyka jedną wysokiego. Po restarcie komputer nie zwiększył swej szybkości niestety.

Odnośnik do komentarza

Jako swoisty BUMP postanowiłem napisać co zaobserwowałem na przestrzeni dni. Zamian Avasta zainstalowałem Noda, do którego skanera przekonałem się już. Od tamtego momentu proces uruchamiania komputera przyśpieszył a komputer zdaje się działać sprawniej. Niestety długość ładowania się gry League of Legends nie wróciła do normy. Nadal ładuje się niegdyś niż ok ponad miesiąca temu mimo przeskanowania porządnie komputera. Przydarzyło mi się również iż po włączeniu komputera, jednostka centralna nie wykrywała karty graficznej albo dźwiękowej. Problem mijał po ponownym restarcie komputera.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...