Skocz do zawartości

Programy się nie włączają.


andzej157

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam otóż taki problem że gdy włączam komputer i próbuję uruchomić jakiś program komputer się zawiesza. Foldery mogę normalnie przeglądać. Zauważyłem że komputera nie da się również wyłączyć, w menadżerze zadań procesy nie są pogrupowane na użytkownika, system itd. a ponadto nie włączają się również programy które powinny włączać się razem z windowsem np. antywirus(antywirus jako jedyny program można włączyć normalnie klikając na skrót).Znalazłem jeden sposób na to a mianowicie wejść na tryb awaryjny zaplanować na następne włączenie komputera skanowanie dysku z automatyczną naprawą błędów plików a przy uruchomieniu anulować(wszystko działa wtedy w normalnym trybie). Czy jest jakiś sposób na to by nie włączać ciągle tego skanu. Próbowałem naprawić to ComboFix hijackiem i antywirusem bez skutecznie.Wcześniej pyałem się tutaj:http://www.miastogier.pl/forum,topic,38,30391.html Dziękuję za wszelką pomoc.

Logi w załącznikach.

GMER.txt

OTL.txt

OTL Extras.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...