Skocz do zawartości

Niedziałające programy


Justyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój komputer został zainfekowany przez wirus ukash. Korzystając z trybu awaryjnego sluzacego do przywracania uslug katalogowych (tylko ten działał) w msconfig wylaczylem wszystkie bootujace sie przy starcie programy, później uruchomiłem ostanią znana dobra konfiguracje i komputer działa, przeskanowalem go dostepnymi programami typu spy hunter natomiast niedzialaja mi programy i dalej jest cos nie tak. Zamieszczam logi z OTL. Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie działa cały pakiet office, programy Cadowskie typu inventor (jest ikona skrotu ale system twierdzi ze element docelowy zostal przeniesiony ) nie dziala rownierz Catia, reszta programow zdaje sie być w porządku. Nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane. W każdym bądź razie dziękuje za zerknięcie w logi.

Odnośnik do komentarza

I wszystko wygląda na dobre, natomiast wydaje mi się balaganu narobil system vista którego zainstalowalem na bocznej partycji chcąc usunąć wirusa. Przekopiowalem z foldaru WINDOWS OLD pliki na partycje D (to partycja na której byly zainstalowane niedzialajacy programy) i juz wszysko jest w porzadku.Czy mogę tą viste zwyczjanie usunąć( jej folder)? W mscofig ustawilem zeby z automatu mi sie logowal Windows 7 przez co o niej zapomnialem. Dziękuje za pomoc.

sfc.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...