Skocz do zawartości

Problem z Officem oraz z instalacją gier z Instalatorem Windows


Anonim11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po raz kolejny zgłaszam się do was z problemem. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Tak więc do rzeczy. Wczoraj rano chciałem usunąć grę "The Ship". Jednakże przez około 40 min. pasek postępu wisiał na końcu, a wszystkie pliki były usunięte, tak więc nacisnąłem "Cancel". Potem postanowiłem zainstalować ją drugi raz, ale pokazał się błąd z treścią "Error 2908 could not register component" po nim długi ciąg liter oraz cyfr. Usunąłem resztki z rejestru, ale zastałem to samo. Dziś włączam komputer, a tam też programy Office 2007 się nie włączają. Żaden z jego programów. Korzystam z Worda oraz z Outlooka. W Wordzie pisze "Za mało pamięci lub miejsca na dysku, aby uruchomić program Word", a w Outlooku :

 

beztytuu3r.th.png

 

Zainstalowałem, tak jak w przypadku "Shipa" drugi raz. Niestety, z tym samym skutkiem. Ale wchodząc w Dodaj/Usuń Programy nie widniał Framework 1.1, którego wcześniej posiadałem. Wcześniej instalowałem grę "CS:CZ Deleted Scenes". Po ukazaniu podobnego błędu z rejestrem wyłączyłem z poziomu "Menedżera Windows". Tylko dziwiło mnie, dlaczego jest tych msiexec włączonych ponad 3 z czego 1 czy 2 przez system. Postanowiłem ściągnąć program do zarządzania rejestrem - AML Free Registry Cleaner. Wykrył aż 938 błędów. One zostały oczywiście usunięte. Zainstalowałem jednakże Frameworka 1.0, ponieważ posiadał poprawkę do Service Packa 3. Poprawki się nie dało zainstalować. Spróbowałem z ciekawości usunąć wersję 1.0 - z tym samym skutkiem. Aż ręcę opadają. Doszedłem do wniosku, że to problem z Instalatorem Windows Pomóżcie mi! Poniżej daję zdjęcia z błędami:

 

Framework poprawka:

 

beztytuutv.th.png

 

Framework dezinstalacja:

 

beztytuu2ab.th.png

 

PS. Próbowałem również z Windows Installer CleanUp Utilty - tak samo

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jakoś się zgubiłem jak piszesz, ale po co Ci .NET-F1 skoro jest reszta, Jeżeli jest jakiś brak to odpal aktualizacje automatyczne najlepiej sciągnij microsoft update.

Ciekawe czy pomoże?

 

EDI:

Żeby nie walić następnego posta mówię użyj aktualizacji żeby nie kombinować niepotrzebnie, jak po aktualizacjach będzie to samo wtedy będzie trza działać.

 

Ja tym kodom błędów jak je M$ opisuje nie ufam. Do jednego kodu pasuje po kilka przyczyn, tylko która jest tą prawdziwą.

Kiedyś miałem BSOD-a to jego przyczyną mogło być jakiekolwiek urządzenie w i dołączone do kompa, każdy sterownik i program.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem gdzieś bodajże na stronie Microsoftu, że ten błąd(2908) eliminuje Framework 1.0 lub 1.1. Dlatego to ściągnąłem.

 

EDIT: Przeglądając inne strony internetowe napotkałem się na Register Easy. Po usunięciu ponad 1600 niegodności mogę normalnie usuwać, ale z instalacją to samo. Aktualizacji nie będę włączał, ponieważ mam Windows MX7F. Te update'y powodują m.in nad opisywaniem plików z normalnego XP-eka

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Próbowałeś robić jak jest na stronie M$

 

Jeszcze przejedź RegCleaner i Ccleaner.

I jeżeli masz możliwość to spróbuj naprawić offica z płytki instalacyjnej.

 

EDI:

Sorka zły link, ale spróbuj przez MSCONFIG wyłącz wszystkie programy z auto startu odpali sobie te co mu potrzebne sam i z usługami też się tak niby da chodź nie jestem pewien. A i jest chyba takie coś jak diagnostyka pakietu Office w pakiecie ciekawe czy wskaże jakieś błędy

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem wszystkie od nowa Frameworki prócz 3.0, ponieważ miała problem ze ściągnięciem plików i .. NADAL TAK SAMO! Pomóżcie mi, bo już nie wiem co zrobić. Może ktoś inny jeszcze ma pomysł?

 

Nie chodzi mi o Office, bo to mniejszy problem. Tylko martwi mnie ten instalator Windows. Nie mogę niektórych rzeczy instalować.

 

P.S. Próbowałem również RegCure. Bez skutku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...