Skocz do zawartości

Niechciane procesy


gutek927

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem. Mianowicie chciałbym przyspieszyć działanie komputera poprzez wyczyszczenia go ze zbędnych procesów. Mianowicie chodzi mi o proces kuripiaWF.exe , który pobiera mi ponad 50% wydajności procesora i czasem przerywa połączenia z internetem. Po odinstalowaniu aplikacji nadal występuje w procesach, próbowałem już wyłączyć to poprzez rejestr, poleceniem msconfig czy tez inne uninstalery. Czas na OTL lecz nie chciałbym sam czegoś nabroić wiec liczy na pomoc w usunięciu tego oraz innych nie potrzebnych toolbarów i innych śmieci. Nie jest to mój komputer dlatego formatowanie na razie odpada.

 

Logi:

OTL - http://wklej.org/id/795568/

Extras - http://wklej.org/id/795569/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co do tytułowego softu Kurpira

 

PRC - [2012-01-24 15:31:12 | 000,118,592 | ---- | M] (Kurupira.NET) -- C:\Program Files (x86)\Kurupira\WebFilter\rcp.exe
O4 - HKLM..\Run: [KurupiraNet] C:\Program Files (x86)\Kurupira\WebFilter\kurupirawf.exe (Kurupira.NET)
O4 - HKU\.DEFAULT..\Run: [KurupiraNet] C:\Program Files (x86)\Kurupira\WebFilter\kurupirawf.exe (Kurupira.NET)
O4 - HKU\S-1-5-18..\Run: [KurupiraNet] C:\Program Files (x86)\Kurupira\WebFilter\kurupirawf.exe (Kurupira.NET)

 

Sprawdź we Własciwościach połaczenia sieciowego zakładka Sieć czy tam tego niema. Jak jest z prawokliku na Filtry i odinstaluj

Powtórz szukanie w Menedżerze Urządzeń. menu Widok > Pokaż ukryte Urządzenia > rozwijasz liste Sterowniki niezgodne z Plug and Play Jak coś bedzie o Kurpira odinstalowujesz i restart

 

W systemie siedzi Avira i Norton. Pobierz Norton Removal Tool i usuń program ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/removal_tools/Norton_Removal_Tool.exe

 

Z panelu Dodaj /Usuń programy odinstaluj Ask Toolbar

 

Jak to wykonasz daj nowe logi z OTL

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...