Skocz do zawartości

DAEMON Tools - Brak wirtualnych napędów


unfuku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Usunąłem z systemu DAEMON Tools a następnie usunąłem sterownik SPTD przy udziale narzędzia SPTDinst tak jak w tym temacie:

 

https://www.fixitpc.pl/index.php?/forum-6/announcement-2-wazne-oprogramowanie-emulujace-napedy/

 

metodą nr 1, a teraz znów chciałbym korzystać z tego programu. Zainstalowałem ponownie DAEMON Tools (wersja lite) i w opcji napędy wirtualne pojawia się opcja Add SCSI Virtual drive - po kliknięciu pojawia się komunikat: błąd sterownika. Co więcej programu nie da się odinstalować

 

Rozumiem że problem jest spowodowany przez to całe SPDT - proszę o pomoc jak to wszystko przywrócić do stanu pierwotnego żeby Daemon tools działał

 

mam windows xp home edt sp3

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Usunąłem z systemu DAEMON Tools a następnie usunąłem sterownik SPTD przy udziale narzędzia SPTDinst tak jak w tym temacie:

 

http://www.fixitpc.p...ulujace-napedy/

 

metodą nr 1, a teraz znów chciałbym korzystać z tego programu.

 

To też wykonałeś?

3. W/w procedura punktów 1 + 2 nie usuwa klucza tego sterownika z rejestru. Samo działanie sterownika zostało zdjęte i jego typ startu jest przekonfigurowany na wyłączony, więc użytkownik początkujący może poprzestać tutaj i przejść do wytwarzania logów. Użytkownicy, którzy czują się na siłach, mogą dokończyć czyszczenie ręcznie via rejestr. Czy wykonanie tej operacji ma znaczenie? Może mieć, jeśli w późniejszym czasie program ma być ponownie instalowany.

Odnośnik do komentarza

Zapewne uprawnienia nie są przyznane rekursywnie.

Wybierz z prawokliku na ten klucz opcję Uprawnienia...

Kliknij opcję Dodaj i w polu obiektów do wybrania wpisz dokładną nazwę swojego konta w systemie.

Po tym na liście uprawnień dla konta zaznacz Pełna kontrola, a następnie zapisz zmiany klikając OK.

Klucz powinien się dać normalnie usunąć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...