Skocz do zawartości

marpaw

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O marpaw

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 1955-08-14

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 1. Witam Picasso ponownie. W tym świetnym programie AUTORUNS w zakładce Drivers na żółto zostało podświetlone 9 sztuk czegoś Changer File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\Changer.sys i2omgmt File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\i2omgmt.sys lbrtfdc File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\lbrtfdc.sys PCIDump File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\PCIDump.sys PDCOMP File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\PDCOMP.sys PDFRAME File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\PDFRAME.sys PDRELI File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\PDRELI.sys PDRFRAME File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\PDRFRAME.sys WDICA File not found: C:\WINDOWS\System32\Drivers\WDICA.sys Pytanie - czy to można wywalić Delete-m czy nie ? Nadmienię, że już jedno takie coś na żółto wywaliłem Delete-m, a było to AppMgmt (Usługa zarządzania aplikacjami) z zakładki Services, bo się doczytałem w necie, że tego nie powinno być w moim systemie Windows XP Home - czy dobrze zrobiłem ? Zaznaczę jeszcze, że następnie dodawałem i usuwałem różne programy i wszystko działało poprawnie. Po przeczytaniu kilku wpisów w necie na ten temat, między innymi tu na tym forum zastanawiam się czy ją dodać spowrotem, ale czy można ją dodać osobno, czy trzeba w całej paczce, którą zamieszczasz. Wolałbym ją samą dodać - jeśli możesz mi pomóc i jeśli jest potrzebna w moim Windows XP Home. Czy możesz jeszcze powiedzieć - co to są te rzeczy podświetlone na pomarańczowo w Autoruns i czy trzeba coś z nimi robić ? Obiecuję, że już nie będę sam nic kombinował .
 2. Aaaaaaaa - teraz już rozumiem, ale tylko dlatego, że dałaś odnośnik na słowie Autoruns, który jak się kliknie, to przenosi na to dobre narzędzie .
 3. Dziękuję za dotychczasowe porady. Odinstalowałem Google Earth i w usługach zostały mi dwie usługi Google Update gupdatem i gupdate takie same jak w cytacie, a cytat jest z tego TEMATU : Usunąć "via Autoruns" to znaczy z Autostartu Systemu - czy tak ? Czy miałaś na myśli, żeby wyłączyć Uruchamianie Automatyczne we Właściwościach Usług ? - ja je wyłączyłem. Ale ja chciałbym te usługi całkowicie usunąć z listy Usług. Bardzo proszę przetłumacz mi na chłopski i po polskiemu jak to ma być zrobione, bo nie za bardzo wiem co i jak Jeszcze bardzo proszę - podpowiedz mi co jeszcze po tej usuniętej instalacji Google Earth usunąć i gdzie tego szukać. Chciałbym ją jeszcze raz zainstalować, ale starszą wersję i na czysto. Czytałem o dużych problemach z tą najnowszą wersją, którą też miałem. .
 4. Witam. Przez nieuwagę oprócz (oczywiście chyba chodziło tylko o skasowanie MozillaPlugins): HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MozillaPlugins wykasowałem również: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Mozilla ( oczywiście tylko Mozilla) - czy to czymś grozi ? Po czyszczeniu OTL.txt
 5. Witam serdecznie Picasso Podziwiam szczerze za OGROM WIEDZY, jaką posiadasz. Pomimo, że jestem już sporo po 50-tce, ale za to mam własne i nawet mocne zęby - wgryzam się w komputer Mam wielką prośbę, abyś sprawdziła mój komputer pod względem jego BEZPIECZEŃSTWA, ogólnych ustawień i pozbycia się niepotrzebnych śmieci. Miałem niedawno infekcję MBRoot/Sinowal, ale ją usunąłem TDSSKiller -em i stąd moja prośba. Następna sprawa: W temacie - "Optymalizacja usług w Windows XP": napisałaś, że w Usłudze: Zdalne wywoływanie procedur (RPC) -> w zakładce Logowanie - powinno być: Lokalne konto systemowe (i nie można tego zmienić). Tymczasem u mnie jest: NT AUTHORITY\NetworkService i jakieś hasło (co to za hasło, kto go zna lub znać powinien ?). Ponieważ jest to Usługa kluczowa do działania Systemu, bałem się cokolwiek zmieniać. Czy więc jest to prawidłowy wpis - czy też tak być nie powinno ? Pytam dlatego, że w innym miejscu, w topicku "Problem przez SP3" napisałaś: Może dobrze by było, żebyś dopisała to w temacie "Optymalizacja usług w Windows XP" -> "Zdalne wywoływanie procedur (RPC)" do wiadomości takich jak ja, którzy mają XP SP3, a którzy nie trafili na inne Twoje tłumaczenia problemu. Z tego co zrozumiałem - ja mam ustawić na NT AUTHORITY\NetworkService - czy tak ? Jeszcze jedno: Mam jakiś duży problem z Google Earth, ale to już temat na następny mój wpis, gdyż jest zbyt obszerny Może te objawy Googla mogą być efektem robala. Teraz, jak i na początku tego wpisu, mam wielką prośbę o kontrolę mojego komputera - zwłaszcza pod kątem bezpieczeństwa komputera. Nie używam i nie zamierzam używać Mozilla FireFox (mam jej wpisy - nie wiem skąd - bardzo proszę o usunięcie ich) - używam tylko IE. Czy używanie Hosta jest wskazane oprócz ESETA - jeśli tak, to to zostawię i uaktualnię. W związku z problemami z Google Earth uaktualniałem DirectX - nie wiem czy dobrze to zrobiłem, ale to już na kiedyś, jak będę pisał o problemie Google. Jeżeli myslisz, że to się może wiązać z tą kiedysiejszą infekcją - to powiedz - to opiszę problem. Dodatkowo załączam log z SecurityCheck: Results of screen317's Security Check version 0.99.56 Windows XP Service Pack 3 x86 Internet Explorer 8 ``````````````Antivirus/Firewall Check:`````````````` `````````Anti-malware/Other Utilities Check:````````` MVPS Hosts File Malwarebytes Anti-Malware wersja 1.65.1.1000 CCleaner Java 7 Update 9 Adobe Reader 9 Adobe Reader out of Date! ````````Process Check: objlist.exe by Laurent```````` ESET NOD32 Antivirus egui.exe ESET NOD32 Antivirus ekrn.exe `````````````````System Health check````````````````` Total Fragmentation on Drive C:: ````````````````````End of Log`````````````````````` OTL.Txt Extras.Txt Gmer.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...