Skocz do zawartości

nair

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O nair

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Hej, ostatnio co jakiś czas zdarza mi się blue screen po zamknięciu przeglądarki opera, tylko i wyłącznie podczas tej czynności. Nie dzieje się to zawsze a co kilka dni. Używam tego laptopa z tym systemem i przeglądarką od wielu lat i wcześniej nie miałem blue screenów. Zapisałem screeny tego co pokazuje system o błędzie po ponownym uruchomieniu, może ktoś jest w stanie naprowadzić mnie co może być przyczyną?
 2. Problem wygląda na rozwiązany, system zaczyna wyszukiwanie aktualizacji i nie pokazuje błędów tak samo SP2 zaczął się instalować Właśnie się instaluje Dziękuje Wam bardzo! od wczoraj nad tym siedziałem... zrobiłem dwa formaty... a wystarczyło zapytać na dobrym forum jeszcze raz dzięki!
 3. Jak to zrobię to laptop mi się nie wyłączy? odinstalować i co potem? jeszcze raz zainstaluj? nie zainstalują się te same?
 4. Czas w biosie OK, stery od Intela dokładnie to: Intel® ICH9M-E/M SATA AHCI Controller A co do linku od picasso to może faktycznie coś nie tak ze sterownikiem od dysku, właśnie dlatego robiłem reinstalke bo zamiast starego Hitachi 320gb założyłem WD 1tb (WD10JPVT Scorpio BLUE). Mam ściągnąć to coś co podał jeden z użytkowników z tego linku od picasso który rozwiązał problem? Czy mi potrzebny inny sterownik? Bo kiedy klikam w menedżerze 'aktualizuj oprogramowanie sterownika' to wyskakuje mi komunikat że mam najlepsze sterowniki.
 5. Jeśli te sterowniki można znaleźć w menedżerze urządzeń to ja takich nie widziałem bo wszystkie klikałem żeby aktualizować.
 6. Takie coś mi wyskoczyło: sfc.txt
 7. Użyłem tego Windows Update, Aggressive jaki i Default i nic dalej te same błędy przy próbie aktualizacji... Proszę nie krzyczeć ale czy można trochę bardziej 'łopatologiczniej' to wytłumaczyć to zrobię to
 8. Cześć! Po formacie na laptopie z systemem Vista SP1 chciałem zainstalować SP2, nie mogę go aktualizować przez Windows update ze względu na to że wyskakuje mi błąd: kod 8024A000 Ściągając SP2 ze strony Microsoftu i chcąc go zainstalować też pokazuję mi się błąd: Katastrofalny błąd: E_UNEXPECTED(0x800ffff) Co się mogło stać? przecież to świeży system, dopiero ma z 4 godziny... i już coś się zepsuło? Wcześniej na tej samej Viście (i laptopie) pracowałem ok 3 lat i było OK a teraz po reinstalce takie rzeczy. Mogę liczyć na pomoc? Wpisałem jeszcze w wierszu poleceń takie coś sfc /scannow bo znalazłem to w internecie i wyskoczyło mi takie coś:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...