Skocz do zawartości

pimpek4764

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pimpek4764

  1. Są to Systemy Operacyjne hehe Wielkie dzięki kolego nie wiem jak Ci się odwdzięczyć
  2. Dziękuję Ci pięknie kolego za pomoc :] A jeśli chodzi o składnię to nię muszę nic w niej wpisywać bo są już argumenty czy jak?\ Bo nie wyświetla informacji, ze plin należy uruchomic z dwoma argumentami to chyba wszystko wporządku. A co to znaczy, ze pod NET USER (w uruchomionym pliku.bat) wyświetla się błąd : Wystąpił błąd systemu 5. Odmowa dostępu.
  3. Chodzę do 1 TI i nasz pan od systemów operacyjnych sam układał te zadania. Jeśli chodzi o Windows to 7 home premium. Tak wiem wkleiłem to co potrafiłem zrobic ;( Dzięki wielkie za polecenia : net user/icacls... Czy to musi być w odpowiedniej kolejnosci? To co zrobiłem nawet się nie uruchamia po otwarciu jako .bat ;< Nie wiem jak sie do tego zabrać.
  4. Witam Dostałem do zrobienia dość trudne zadanie, którę muszę wykonać jako plik wsadowy ".bat" w konsoli CMD. http://zapodaj.net/6...da3cfb.png.htmlhttp://zapodaj.net/6...da3cfb.png.html Niezabardzo to rozumiem ;( i mam trudnosci z wykonaniem tego. BARDZO PROSZĘ O POMOC Do zrobienia zadania uzyłem komend takich jak : @echo off IF "%1"==""GOTO Brak IF "%1"== "%1" GOTO Skrypt IF "%2"==""GOTO Brak IF "%2"== "%2" GOTO Skrypt IF "%3"==""GOTO Brak IF "%3"== "%3" GOTO Skrypt cd\ cd 2ti\gr2 md %1 md %2 echo Utworzono katalogi o nazwach %1 oraz %2 pause @echo off IF
×
×
  • Dodaj nową pozycję...