Skocz do zawartości

matty

Użytkownicy
 • Postów

  11
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O matty

 • Urodziny 22.11.1989

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. matty

  Czarny ekran po starcie

  Witam, mam mały problem z windowsem. Posiadam laptopa Samsung NP350E7C z zainstalowanym windowsem 8.1. Laptop chodził przez dłuższy czas bez zarzutów, natomiast dzisiaj podczas uruchomienia laptopa przy ekranie logowania pojawił się komunikat o aktualizacji oprogramowania, więc na chwilę straciłem go z oczu. Następnie zastałem już tylko czarny ekran oraz widoczny kursor. Odnoszę wrażenie, iż windows działa w tle, lecz nie wyświetla się layout. Posiadam możliwość wejścia w tryb recovery oprogramowania Samsunga, lecz punkt przywracania to czysta kopia systemu, a nie chciałbym przywracać systemu do od zera.
 2. Dzięki wielkie, faktycznie pomogło. A tak poza tematem, wiem, że to złe miejsce, ale nie chce specjalnie zakładać drugiego tematu bo nie jest to szczególnym problemem, mianowicie jak wygląda sprawa aktualizacji sterowników? SW Update niestety sterowniki odkłada chyba na ostatni plan, chciałbym uaktualnić jakoś sterowniki od karty graficznej, ale ze względu, iż są to 2 karty graficzne to wiem, że chyba nie powinienem ich aktualizować ze strony producenta kart - mogło by to spowodować problemy z przełączaniem między kartami graficznymi. Jak można rozwiązać ten problem?
 3. Tak jest to laptop Samsunga - NP350E7C-S03PL. W załączniku znajdują się logi z OTL oraz FRST, niestety GMER pomimo wszystkich zalecanych kroków nie uruchomił się, bluescreen wyskakiwał za każdym razem. Addition.txt FRST.txt Extras.Txt OTL.Txt
 4. Witam, Od czasu gdy zacząłem używać systemu windows 8, który jest preinstalowany na laptopie odczuwam problemy z przeglądarka chrome. Przy każdej reinstalacji systemu pojawia się ten problem, mianowicie, przeglądarka nie wczytuje dobrze stron internetowych, ich układ po wczytaniu jest porozrzucany, grafika bardzo często się nie wczytuje - potrzebna wtedy jest opcja odświeżania strony. Dodam tylko iż, jeśli chodzi o video youtube itd. przeglądarka nie ma z tym problemu - co jest częstym powodem narzekań. Zazwyczaj po tygodniu - nie do końca jasnych dla mnie - podejmowania różnych działań przeglądarka wraca do trybu normalnej pracy, aczkolwiek, ostatnio często się zawieszała w trakcie wczytywania stron.
 5. Sytuacja dziwna, teraz z wiersza poleceń pokazuje mi, iż dysk systemowy jest kompletnie pusty, Myślę, że kompletny format dysku, oraz instalacja od nowa jest już najlepszym wyjściem z całej tej sytuacji. Dziękuję jednak za poświecenie czasu i pomoc!
 6. Trudno mi powiedzieć co się działo zaraz po infekcji. Jest to laptop ojca, który próbował sam zdziałać cuda pamiętając instrukcję z poprzedniej infekcji. Prawdopodobnie więc sam rozpoczął inicjację przywracania systemu z powodu braku możliwości uruchomienia trybu awaryjnego, po czym ją przerwał. Co do samego uruchomienia FRST. Utworzyłem płytę zawierającą środowisko WinRe, przy pomocy której następnie uruchomiłem z pendriva program FRST.
 7. Witam, Weelsof (Ukash) zablokował mi laptopa po raz drugi. NIestety tym razem tryb awaryjny (z obsługą sieci / wiersz poleceń) nie działa. Windows automatycznie wchodzi w tryb odzyskiwania kopii zapasowej (recovery). Dlatego też nie mogę stworzyć żadnych logów. Laptop to Asus K50IJ pod systemem Windows 7 (32bit). Proszę o pomoc.
 8. Dziękuję Ci pięknie! Pomoc nieoceniona!
 9. Skrypt wykonany, windows się uruchamia poprawnie, dziękuję Ci bardzo! Tutaj dodaje skrypt OTL. OTL.Txt
 10. Witam, Wczoraj weelsof zablokował mojego laptopa, jak wiadomo żąda wpłaty itd. Słyszałem, iż można pozbyć się tego za pomocą Combo Fix'a, lecz nie chcę ryzykować, proszę o pomoc. Dodaje niezbędne logi. OTL.Txt Extras.Txt GMER.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...