Skocz do zawartości

pakeroso

Użytkownicy
 • Postów

  53
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Toruń

Kontakt

 • Jabber
  pakeroso@aqq.eu

Ostatnie wizyty

2 672 wyświetleń profilu
 1. Dziękuję Ci za pomoc. Wykonałem wszystkie kroki, niestety nic to nie dało. Nie mogę uruchomić żadnego programu antywirusowego ani choćby narzędzia skanującego. Obstawiam, że ktoś tu dokonał "optymalizacji" systemu kastrując go z lub wyłączając wszystkie elementy zabezpieczające. Wykonałem reset systemu, pół godziny zabawy i teraz wszystko działa idealnie. Pozdrawiam.
 2. Dziękuję. Jeśli nic się nie znajdzie, to najszybciej będzie chyba zresetować system FSS.txt
 3. Witam. Znajomy prosił mnie, abym zainstalował mu zakupioną licencję na BitDefendera, ale system protestuje. FRST też nie chciał się uruchomić, musiałem odpalić tryb awaryjny. W logach widzę pozostałości po Kasperskym, którego już nie ma. Do tego widzę choćby wyłączone przywracanie systemu. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 4. Ano Multimedię właśnie mam Czyżby coś się stało, że zaczęli to filtrować?
 5. Witam! Niedawno zauważyłem, że nie działa mi synchronizacja czasu w komputerze i to niezależnie od zainstalowanego systemu. Od kilku dni mam Win 10, próbuje różnych serwerów czasu i nic. Każda próba kończy się komunikatem "Wystąpił błąd podczas synchronizowania danych przez system Windows...". Czyżby to jakiś problem komunikacji system-BIOS, czy raczej wina dostawcy internetu? Pobrałem program do synchronizacji czasu (http://keir.net/neutron.html) i ten bez przeszkód radzi sobie z synchronizacją z pierwszego z brzegu serwera czasu "time.nist.gov".
 6. No tego właśnie chyba nikt nie wie. Chcę usunąć skojarzenie całkiem, powiązałem z notatnikiem pliki .dat i teraz wszystkie te pliki mają ikonkę notatnika choć nie powinny. W Win 8.1 grzebanie w rejestrze nie pomaga.
 7. dat.reg zawiera to, co napisałem w pierwszym poście, razem z brakującą linijką. Dobrze edytuje rejestr, ale Win 8.1 najwidoczniej nie opiera skojarzeń na podstawie rejestru.
 8. Dzięki, niestety żaden z nich nie daje rady. Gdzieś na stronach TechNetu wyczytałem, że nie ma oficjalnej metody usuwania skojarzeń plików. A już zaczynałem mieć pozytywne zdanie o tym systemie...
 9. Ale że co? Przecież to temat o sterownikach
 10. Witam! W Windows 8 zbyt łatwo zmienić skojarzenie pliku - wystarczy podejrzeć plik .dat notatnikiem - za pierwszym razem uda się, za drugim już nam skojarzy rozszerzenie. Może zna ktoś sposób jak usunąć takie skojarzenie? Uruchomiłem znaleziony w sieci skrypt [-HKEY_CLASSES_ROOT\.dat] [HKEY_CLASSES_ROOT\.dat] "NoOpen"="" [-HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations\.dat] [-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.dat] [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.dat] [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.dat\OpenWithList] ale to nie pomogło. Skorzystałem z systemowej komendy wiersza poleceń assoc .dat= za pierwszym razem dało się, teraz już nie działa. Jak usunąć to skojarzenie .dat z notatnikiem bo już ręce mi opadają. Czy to jakiś nowy ochronny mechanizm systemowy windowsa 8 czy babol?
 11. Serdecznie dziękuję za pomoc, tu już powinienem sobie poradzić.
 12. O to głownie mi chodziło No i w spawie dysku:
 13. Procesor Intel® Core™2 Duo T7400 w lapku HP Compaq NX7400.
 14. pakeroso

  FSB procesora 665 MHz

  Witam! Kupiłem w rewelacyjnej cenie używany procesor na aukcji, zamontowałem, działa. Problem tylko w tym, że FSB procesora wynosi 665 MHz, zamiast 667. I tu chciałbym się skonsultować, bo nigdy się z tym nie spotkałem - czy może to być objawem uszkodzenia procka, czy taka różnica to rzecz dopuszczalna??
×
×
 • Dodaj nową pozycję...