Skocz do zawartości

Piotr

Użytkownicy
 • Postów

  28
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. za którymś razem instalacja poszła do końca, wszystko działa ale nie mogę aktywować Windy bo klucz jest do uaktualnienia a nie do instalacji od podstaw. Na stronie Microsoftu zalecają instalacje 7-ki i potem 8-ki, nie mam partycji recovery więc to niemożliwe.
 2. 7-ka już nie jest dostępna, usunąłem wszystkie partycje i przekonwertowałem na MBR instalacja 8-ki z DVD ruszyła dobrze, przeszło punkty kopiowania, przygotowania plików, instalowania funkcji. Zresetował się i staneło na migającym kursorze.
 3. ściągnąłem plik ale instalator chciał by usunąć Vaio Care i Vaio Update, odinstalowywanie Update wisi od 10 min, więc chyba nic z tego.
 4. Może być i czysta jak się uda. Próbowałem startować z CD ale pojawia się tylko logo i animacja i robi się czarny ekran, wczoraj też stał tak ponad godzine i nie ruszył.
 5. Tak, legalny. Uruchamiam instalator z pulpitu. Procenty nie lecą, cały czas jest "Czekaj" i animowane kropki. Wywaliłem sterowniki, Avirę, zrobiłem czysty start. Uruchomiłem instalator i obecnie stoi na "Sprawdzamy, czy wszystko gotowe do instalacji" i tak już od 10 min. Procentów również nie ma, tylko "Czekaj".
 6. Witam, zakupiłem 2 tygodnie temu laptopa Sony Vaio z procesorem i5, 4GB ramu i zainstalowanym Windows 7 64bit, jednak system miał problem z "niepowodzenie instalowania aktualizacji" i przy każdym uruchomieniu resetował się, cofał aktualizacje i włączał poprawnie. Próbowałem to naprawić wg instrukcji Microsoftu i innych znalezionych w google ale bez skutku. Postanowiłem więc zaktulizować go do Windows 8, ściągnałem, nagrałem za pomocą kreatora na DVD, uruchomiłem instalacje i staje ona na" Instalowanie systemu Windows 8, komputer zostanie uruchomiony ponownie kilka razy. Może to chwilę potrwać" i trwa tak godzine i nic. Raz udało mu się zresetować i wtedy w nieskończoność pokazuje się pasek ładowania (latające kropki). Proszę o pomoc co mam robić i jak zainstalować Windowsa 8?
 7. Dzięki wszystkim za pomoc, pomogły wasze rady i wszystko wróciło do normy.
 8. Miałem jeszcze Divx też go wyrzuciłem z pozostałymi kodekami. Operuję na Windowsie XP SP3. Zainstalowałem: 1. Java 6 update23 ( miałem 21) 2. KMPlayer 3.0.0.1439 3. Flasha mam aktualnego 10.1.102.64 jakie są najnowsze AC3? mam 1.63b i nowszych nie znalazłem. Co mam jeszcze zrobić? instalować najnowszego Dvix?
 9. Oglądam na Firefoxsie 3.6.13, kodeki to: SubEdit Player + codecPack, AC3Filter 1.63b, Adobe Flash Player 10, Java 6 Upade 21, MPEG4E VFW - H.264, oglądam filmy na megavideo, przy przechodzeniu z pełnego ekranu na okno od razu jest wyłączenie monitora.
 10. Niestety nadal jest źle, oglądałem właśnie film online na całym ekranie i przy powrocie zawiesił się a ekran wyłączył się. Co mam dalej robić?
 11. Zrobiłem wg zaleceń: 1. wyczyściłem driver sweeper + instalacja nowych sterowników ATI 2. nowy NET framework 4.0 3. Z zakładek obok paczka AVIVO i SB. Dam znać czy się polepszyło.
 12. Tak, najnowsze pomyliłeś karty graficzne, moja jest tak jak pisałem zintegrowana z płytą główną, na stronie ATI do wyboru są Deskop Graphics oraz Integrated Motherboard Graphics, wersja z 13.12.2010 numer 10.12 dotyczy właśnie tych pierwszych. Wszystkie aktualizacje Microsoft mam mam na bieżąco bo dbam o to.
 13. Witam, często zdarza mi się problem że podczas oglądania filmów obraz zawiesza się i następuje reset lub niebieski ekran wskazujący na problem z plikiem ati2dvag, wczoraj zainstalowałem najnowsze sterowniki z 2010-11-25 w wersji 8.801.0.0, najnowsza wersja biosu 2103 z 06/18/2010 płyta główna M4A785TD-V-EVO, karta graficzna zintegrowana z płytą ATI Radeon HD 4200. Dziś wystąpił nadal niebieski ekran. Proszę o pomoc, jakie logi mam udostępnić?
 14. Zrobiłem wszystko według wskazówek, gadu gadu używałem starego bo w nowym jest za dużo reklam ale teraz mam Kadu, dziękuje raz jeszcze za wysiłek poświęcony moim problemom. Wielki szacunek. Temat można zamknąć.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...