Skocz do zawartości

les

Użytkownicy
 • Postów

  9
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Załączam skan dysku po sprawdzeniu go przez system XP skan dysk C.txt może uda się jakimś programem naprawić lub zablokować uszkodzone sektory. Na razie po uruchomieniu kompa dysk pracuje ostro przez około 5min i później pracuje normalnie. Norton 360 podał komunikat że Jqs.exe niepokojąco zajmuje pamięć i czas pracy dysku.
 2. Załączam brakujący skan dysku C. skan dysku C.txt Jak wcześniej pisałem wymieniłem nową taśmę dysk-płyta gł. ale musiałem wrócić do starej taśmy bo dysk wieszał się i czasami nie mógł się uruchomić komputer.
 3. Wykonałem skan dysku E,D ale nie mogę wykonać dysku C. Po wpisaniu wiersza poleceń dla C wciskam y, Enter mam wcisnąć razem z resetem w obudowie ? tak robiłem i nic się nie dzieje. Taśmę dysk płyta główna wymieniłem na nową.
 4. Pendrive formatowany był z pod win XP i Win 7 - efekt był taki sam. Załączam logi Addition.txt Fixlog.txt FRST.txt Nie wiem czy wszystko zrobiłem dobrze odnośnie - "dane wymagane zasadami działu: KLIK. Opuść obrazek z diskmgmt.msc, bo precyzyjna lista partycji jest w pliku FRST Addition" Ewentualnie proszę o podanie konkretnie co jeszcze wykonać.
 5. Witam. Pendrive DataTravel 8Gb od pewnego czasu nie można na niego zapisać plików np. 25Mb pojawia się komunikat "opóźniony zapis nie powiódł się" i w tym momencie nie jest widoczny przez system. Po ponownym podłączeniu można skasować plik ale nie nagrać.Na innych komputerach pendrive pracuje prawidłowo. Formatowanie go nic nie pomogło. Kiedyś miałem ten sam problem - pomogło formatowanie komp. Ten objaw pojawił się w momencie kiedy z pendrive usunąłem wszystkie pliki a zapis nowych już nie był możliwy. Pendrive sformatowany jest na NTFS. Przesyłam log komp. Addition.txt Extras.Txt FRST.txt OTL.Txt Proszę o pomoc.
 6. Dzięki za pomoc,czytałem że ten komunikat świadczy o wirusie. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
 7. Witam ponownie. Na przyszłość postaram się poprawić. W pliku windows-schedLgU.txt pojawił się zapis "Adobe Flash Player Updater.job" (FlashPlayerUpdateService.exe) dlatego wykonałem logi. Załączam brakujący skan gmer gmer.txt
 8. Witam! Proszę o sprawdzenie log. Extras.Txt OTL.Txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...