Skocz do zawartości

rafi2024

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rafi2024

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. A w Harmonogramie zadań po kolei wybierane: Biblioteka Harmonogramu zadań/Microsoft/Windows/Shell są dwie opcje też za to odpowiedzialne które nazywaja sie tak: - WindowsParentalControls - WindowsParentalControlsMigration Te opcje w standardzie powinny być włączone czy wyłaczone?
 2. Witam. Mam mały problem odnośnie gdy włączam komputer po włączeniu się wyskakuje dymek z informacją że moje konto Administratora nie jest zabezpieczone hasłem i wymaga założenia go bo kontrola rodzicielska tego wymaga. W panelu sterowania przez przypadek włączyłem tę opcję i teraz ten dymek powiadomienia irytuje mnie. Na koncie Administratora bo tylko mam to konto nie mam możliwości wyłączenia tej kontroli poprzez wejście w panel sterowania w konta użytkowników i filtr rodzinny. Czy macie jakiś sposób aby pozbyć się tych powiadomień oraz aby móc na stałe wyłączyć tą kontrolę bo jest mi ona w ogóle nie potrzena. Proszę o pomoc,
 3. Witam czy jest możliwość sprawdzenia czy czasami nie posiadam keylogera na swoim komputerze?
 4. # DelFix v1.010 - Logfile created 27/05/2015 at 23:44:14 # Updated 26/04/2015 by Xplode # Username : Rafał - RAFAL-KOMPUTER # Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits) ~ Removing disinfection tools ... ########## - EOF - ########## To wszystko?
 5. 1, zrobione 2 delifix nic takiego nie widzę w tym linku oraz gdzie znajde te foldery przywracania systemu
 6. Zrobione. Komunikatu już nie ma. Piękne dzięki dla Pana Panie Zappa. A czy mógłbym wiedzieć co to było dokładnie? Wiem jedno że to pojawiać się zaczęło po bluescreenie. I czy w FRST muszę zrobić coś takiego jak sprzątanie?
 7. Proszę bardzo to o co Pan prosił. Fixlog.txt FRST.txt
 8. Proszę. FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt
 9. Odświeżam. Czy ktoś mógłby udzielić mi jakiejś wskazówki czemu tak się dzieje?
 10. Witam. Od wczoraj przy każdym uruuchomieniu komputera / systemu jak kto woli ukazuje mi się taki otóż komunikat. zdjęcie dodane w załączniku,
 11. Witam. Posiadam grę na platformie STEAM. Jednak występuje u mnie błąd z plikami VPK Opisują tu co może być przyczyną: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8285-YOAZ-6049 Piszą coś o uszkodzonych plikach powodowanych albo ramem albo dyskiem twardym. Gra ogólnie mi działa bez szwanku tyle że po upływie czasu 1 dnia czy też więcej te pliki stają się tak jakby uszkodzone co nie pozwala mi grać. Co powinienem zrobić aby sprawdzić czy ram czy dysk nie jest nie wiem jak to nazwać może wadliwy aby rozwiązać to do tego stopnia aby pliki nie były uszkadzane? Dziękuję za uwagę i czekam na pomysły.
 12. Tak jesteśmy kwita. Dziekuję Ci bardzo.
 13. Wyrażę się tak, w Win 7 jak wchodzę w przeglądarkę i odpalam jakąkolwiek stronkę to ikony na pasku zanikają tzn na ikonach tworzą się takie małe kwadraciki a po najechaniu kursorem na daną ikonę robi się normalna. Chciałem właśnie zobrazować to lecz robiąc screena wszytsko wygląda w porządku, a tak nie było. Po wykonanym skrypcie problem nagle ustąpił, nie wiem czemu ale ok... Mój problem wyglądał tak jakbyś zrobił zrzut pulpitu wkleił to do painta a następnie wybrał gumkę i pokropkował sobie ikony w pasku startu.
 14. Też miałem tak za pierwszym razem, z kolejnym pobrało bez problemu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...