Skocz do zawartości

cAst0r

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O cAst0r

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

1 199 wyświetleń profilu
 1. cAst0r

  BSOD dxgmms1 Windows 7

  Zainstalowałem starszy RAM i problem zniknął.
 2. Cześć jeszcze w czwartek grałem w PUBG bez problemu, potem wyjazd i w niedzielę wieczorem odpaliłem. Niczego nie instalowałem a tu pierwszy mecz i w czasie lotu samolotem pojawił się tak jakby migający parasol z brązowych tekstur na całym ekranie, z tym że gra dalej działała i mogłem wyskoczyć z samolotu. Może 10-15 sekund od pojawienia się tego gra wywaliła do pulpitu. No to zrestartowalem kompa, ponownie dotarłem do momentu lecenia samolotem i znowu do pulpitu. Potem testowałem to w CSGO i GRID 2. Może minuta rozgrwki i gry się wyłączały i wywalało do pulpitu. Czasem pojawiał się BSOD i raz zdążyłem przeczytać co to za error i właśnie rzuciła mi się w oczy nazwa "dxgmms1". Stwierdziłem że zainstaluję nowsze stery grafiki no ale nic to nie dało. Proszę o pomoc, bo już mam obawy że mi karta graf pada.
 3. Cześć jeszcze w czwartek grałem w PUBG bez problemu, potem wyjazd i w niedzielę wieczorem odpaliłem. Niczego nie instalowałem a tu pierwszy mecz i w czasie lotu samolotem pojawił się tak jakby migający parasol z brązowych tekstur na całym ekranie, z tym że gra dalej działała i mogłem wyskoczyć z samolotu. Może 10-15 sekund od pojawienia się tego gra wywaliła do pulpitu. No to zrestartowalem kompa, ponownie dotarłem do momentu lecenia samolotem i znowu do pulpitu. Potem testowałem to w CSGO i GRID 2. Może minuta rozgrwki i gry się wyłączały i wywalało do pulpitu. Czasem pojawiał się BSOD i raz zdążyłem przeczytać co to za error i właśnie rzuciła mi się w oczy nazwa "dxgmms1". Stwierdziłem że zainstaluję nowsze stery grafiki no ale nic to nie dało. Proszę o pomoc, bo już mam obawy że mi karta graf pada.
 4. Załączam raport po fixie. Fixlog.txt
 5. Chciałbym wiedzieć czy mój system nie został zainfekowany jako, że nie używałem antyvirusa przez rok. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 6. 41mb to waży https://ufile.io/nh776
 7. Tzn po użyciu tego programu pojawił się "zielone ptaszki", że coś tam zrobiło ale nie pamiętam już co dokładnie. Przywracanie systemu mam wyłączone. Niestety ten fix.reg nie pomógł Już myślę o formacie..
 8. Niestety nie pomogło. EDIT: Doszedł problem z wyłączającymi się samoczynnie folderami po zastosowaniu tego programu :/ EDIT2: Firefox też wyłącza.
 9. Pierwsze co zrobiłem to było kliknięcie w to, ale "The article also contains information about the end of support notification for legacy Fix it solutions." "If you are redirected to this article when you click the Download button of a “Fix it” solution in a Microsoft Knowledge Base article, this means that the solution has been retired and is no longer supported. We recommend that you use one of the following diagnostics to resolve your software issues."
 10. Czyli w punkcie drugim mam usunąć te pierwsze 6 linijek czy tylko te dla x64 skoro mam windowsa 7 x64? Usunięcie to jeszcze pikuś, ale potem mam "Create and then set the BagMRU Size registry value to 5000 in the registry subkeys that you created in Step 2." Mógłbyś mi opisać co gdzie i jak kliknąć?
 11. Powstał log o nazwie "result". Brak czegokolwiek o nazwie perm. Result.txt
 12. Nie wiem dlaczego nie posiada tego podpisu ani co to jest. Fixlog.txt
 13. Oto logi. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 14. Ogólnie to mam problem z zapisaniem położenia i wielkości ikon pulpitu. Profil ICC monitora też nie chce się zapisać na stałe. Opiszę pokrótce co robiłem. Po instalacji windowsa wszystko było w porządku, dopiero po paru miesiącach zaczęło się chrzanić. Moje próby: 1. Ustawiam ikony i ICC tak jak chce, restartuje komputery i jest tak jak ustawiłem. Ale jak odłączę komputer od zasilania to wszystkie ikony są z lewej strony i profil ICC nie jest załadowany. 2. Gdzieś przeczytałem żeby założyć drugie konto w windowsie i to pomogło na problem. Ikony nie zmieniały położenia i ICC był dobrze załadowany. Chciałem jednak mieć tylko jedno konto w Windowsie, więc usunąłem to nowsze testowe i zrobiłem tak jak w tej poradzie (na starym koncie): https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-start/ikony-pulpitu-zmieniaj%C4%85-po%C5%82o%C5%BCenie/c6444fb8-b7ff-4671-af1c-3ea0217b9416 Nie pomogło i doszedł kolejny problem z wielkością ikon która ustawia się automatycznie na "średnią" i każde przesunięcie ikony skutkuje tym, że po odświeżeniu pulpitu ląduje ona po lewej stronie. Czy to restart czy odlączenie od zasilania kompa dalej jest to samo. Nie mogę zmieniać wielkości ikon pulpitu ani położenia, bo i tak się przestawi. Natomiast profil ICC wgrywa się poprawnie.. Próbowałem jeszcze odwrócić ustawienia które były podane w tym linku, ale nic to nie dało. Ręce mi już opadają... A i jeszcze spróbowałem założyć nowe konto administratora i na nim jest to samo.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...