Skocz do zawartości

MrWicked

Użytkownicy
 • Postów

  5
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Czyli dobrze myślałem. I tak, pewnie że chodzi. Zamontowałem go bo komputer mi się wyłączał przy surfowaniu na internecie.. Trochę pomógł ale z dwóch-trzech braci by mu się przydało do pomocy. Imo procek pierwszy.
 2. Pastę wymienię, bo od początku ani razu nie wymieniałem, a i wentyl jest z tyłu właśnie, no ale za mało, oj za mało. Myślałem o wycięciu kratki za nim. Myślisz że mogłoby to pomóc? Nie filozofuję. Po prostu lecę po kosztach maksymalnie i jeśli procesor u mnie tak bardzo cierpi to muszę z nim załatwić. Klimat ogólny będę poprawiał później.
 3. Fakt, bardzo ładne temperatury, jednak obawiam się że oprócz złej wentylacji skrzynki to właśnie procek jest największym gwoździem do trumny, a nie chcę za dużo w tego złoma inwestować. Największym obciążeniem jest ogromny spadek wydajności, kiedy dochodzi do tak wielkich temperatur, a skutkują one niejednokrotnie wywaleniem się systemu/restartem/wyłączeniem kompa.
 4. Dziękuję, przyda się na pewno, ale chodzi mi bardziej o pomoc w wyborze chłodzenia procka, bo to standardowe to o cztery litery rozbić.
 5. Witajcie. Z góry przepraszam za błędy zarówno stylistyczne jak i logiczne. Problem z którym przyszło mi, a i zarazem wam wraz z zapoznawaniem się z tym tematem to przeogromna temperatura w moim komputerze. Szczególnie dotyka procesora i karty graficznej, jak to zazwyczaj bywa. Patelnia, tfu, procesor, nagrzewa się czasami do 70-80 stopni celsjusza. Karta graficzna obrywa mniej, ale również niekiedy powyżej 60 stopni. No żeby w zimie siedzieć przy otwartym oknie i to żeby jeszcze było za ciepło to chyba lekka przesada! Dlatego też zgłaszam się do was, drodzy cesarze podzespołów z prośbą o pomoc w znalezieniu złotego środka, tu i ówdzie nazywanego chłodzeniem, możliwie tanim a i dobrym, jak zawsze zresztą. Procesor: Amd Athlon "patelnia" 64 X2 5600 Karta graficzna: Asus EN9800Gt 512 mb Płyta gówna (pardon za przekleństwo): GIGABYTE M57SLI-S4 Chipset: nVidia nForce 570 SLI Dostęp do zasilacza mam utrudniony, jednak przebrnę tam jeśli będzie to konieczne. Z góry dziękuję i liczę, że mnie nie zawiedziecie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...