Skocz do zawartości

Suchy203

Użytkownicy
 • Postów

  177
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Suchy203

 1. Witam. Dostałem w wiadomości na FB link do youtube z moim zdjęciem który kliknąłem. Niestety to coś zaraziło mi komputer i wysłało do moich znajomych tego samego wirusa. Bardzo bym prosił o sprawdzenie logów oraz usunięcie go. Dodaję logi z FRST. Nie wiem co zrobić z gmerem ponieważ do skanowania mogę zaznaczyć tylko usługi, rejestr i pliki, reszta jest na szaro (?)

   

   

  PS. Dlaczego płatny Avast nie uchronił mnie przed tym?

   

   

  EDIT: Problem zażegnany, facebookowy program usunął to dziadostwo. Można zamknąć. Pozdrawiam

  Addition.txt

  FRST.txt

  Shortcut.txt

 2. Witam. Jako że w temacie jestem zielony zwracam się do Was. 

  Wynajmuję pokój w domu w którym mieszka trzy osoby. Router jest w salonie. Czy jest możliwość aby jeden ze współlokatorów w jakiś sposób przekierował więcej internetu dla siebie? Jeżeli tak to w jaki sposób i jak to sprawdzić? Pytam ponieważ on jako jedyny w domu nie narzeka na przerywanie połączenia w przeciwieństwie do mnie i reszty. Siedząc w salonie mam często problem z połączeniem do routera. Filmiki nie chcą się załadować, przerywa połączenie itd. Proszę o jakieś wytłumaczenie.

 3. Witam. Było tak jak Pani pisze, zainstalowało się razem z PhotoScape. Co do aplikacji Hola- nie kojarzę abym to ściągał (?)

  Wykonałem wszystko oprócz odinstalowania Lenovo SHAREit ponieważ chciałbym jeszcze zapytać co mogę usunąć jeszcze od Lenovo? Widziałem tam trochę programów, z żadnego nie korzystam a nie wiem który jest niezbędny do działania systemu. Czasem włącza się tam Lenovo Solution Center, który tam sobie coś skanuje i tyle. Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam.

   

  FRST.txt Fixlog.txt

 4. cmd.exe - sfc/scannow dał mi takie rezultaty:

   

  "Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows odnalazła uszkodzone pliki, ale nie może naprawić niektórych z nich. Szczegóły znajdują się w pliku CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log"

   

  ale po odszukaniu tego pliku nie moge go otworzyć , wyświetla mi sie komunikat "odmowa dostępu"

   

  Po zakończeniu skanowania musisz wkleić findstr /c:"[sR]" %windir%\logs\cbs\cbs.log >sfc.txt & start notepad sfc.txt

   

  Na pulpicie pojawi się log który możesz dodać jako załącznik. Dodatkowo uzupełnij swoje logi o wymagany FRST i GMER.

 5. Witam. Postanowiłem pójść za Twoją radą i pierwszy raz postawić jakiś system  :rolleyes: Tak więc jak myślałem poszło mi chyba źle bo wygląda na to że mam teraz 2 systemy? Wchodząc na dysk E mam stare programy itp. Wystarczy prawym i formatuj?  :rolleyes:

  post-33-0-48535100-1405603959_thumb.jpg

×
×
 • Dodaj nową pozycję...