Skocz do zawartości

helpneeder

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O helpneeder

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Witam, chciałbym napisać plik bat, który uruchamiałby jakiś program .exe, a następnie bez czekania na jego zakończenie przechodziłby do wykonywania innych instrukcji. Np. mam plik bat: program.exe ping 127.0.0.1 I chciałbym aby po uruchomieniu pliku program.exe, zaraz zostało wykonane polecenie ping. Proszę o pomoc. Dziękuje.
 2. Kilkugodzinne skanowanie RAMu nie wykazało żadnych błędów. Właśnie skonfigurowałem ten program Dr Watson zgodnie z poradą ze strony Microsoftu. Jak wystąpi BSOD to przeanalizuje te dane z Dr Watsona. Pozdrawiam
 3. Czy program Memtest86+ jest dobry do skanowania pamięci czy proponujesz coś innego? I podczas skanowania puścić tylko jeden test czy kilka godzin bez względu na to ile testów się zrobi w tym czasie?
 4. Niestety, znowu wystąpił Bluescreen: BSOD wystąpił już po załadowaniu Windowsa, jednak przed pojawieniem się planszy "Welcome". Niestety znowu nie powstały pliki w folderze Windows/Minidump (folder jest pusty), zrzuty pamięci skonfigurowane są tak: Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 5. Klucze z rejestru SPTD usunąłem zgodnie z poradnikiem. Niestety, nie jestem w stanie co muli komputer w czasie tego ścięcia, ponieważ nic nie można wtedy zrobić (komputer na chwilkę (5-10s) się zacina. Nie jest to jednak zbyt często (może raz na pół godziny). Na stronie producenta sterowniki nie są wiele nowsze, ale oczywiście jak znajdę dłuższą chwilę to zaktualizuje. Skrypt wykonany. FireFox zaktualizowany. Jeśli BSOD znowu się pojawi, to powrócę do tego tematu. Póki co bardzo dziękuję za pomoc. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, jaki ze swojej strony polecasz program do czyszczenia i defragmentacji rejestru? Korzystam z CCleaner, ale chyba nie jest on zbyt dokładny no i nie defragmentuje rejestru. Co Ty o tym sądzisz? A jeśli chodzi o defragmentacje dysku to starczy soft systemowy czy polecasz coś innego? Jeszcze raz dziękuję i proszę o odpowiedź Pozdrawiam!
 6. Witam, na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie mam żadnych podstaw, aby sądzić, że jest to wina infekcji. Problem polega na tym, że czasem podczas włączania systemu występował BSOD. Niestety, miałem wtedy źle skonfigurowane zrzucanie pamięci i pliki w Minidump nie powstawały. Od momentu poprawnej konfiguracji BSOD nie wystąpił Drugi problem polega na chwilowym muleniu kompa. Nie jest to ciągłe, ale takie chwilowe (np. 10 sekundowe ścięcie, a potem chodzi już normalnie). Załączam wszystkie wymagane logi (usunąłem SPTD, nie wiem czemu występuje w logach GMERa). Chciałbym też prosić o sprawdzenie czy w systemie nie ma jakiś śmieci/pozostałości. Proszę o pomoc i pozdrawiam OTL.Txt Extras.Txt gmer.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...