Skocz do zawartości

leven

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O leven

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 22 Czerwca

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Katowice
 • Hobby:
  rtv, pc, rozrywka.
 1. Dobra, już mnie nie linczujcie Wruciłem do korzeni i już tego nie ruszam. Dzięki i pzdr.
 2. No ale tutaj napisałeś, że bym czasem nie wpadł na pmysł i nie wpisał: "Gdybyś wpadł na pomysł użycia komendy net user administrator /active:no to pozbawisz się dostępu do kompa" -> post nr.8 Teraz mam tak namieszane, że już nic nie wiem.
 3. W takim razie, proszę napisć co mam zrobić, aby deaktywować konto Adminidtrator. Dziękuję.
 4. Nie chce usuwać konta administratora, tylko teraz mam dwa konta admistratora: Po co mi dwa konta, skoro i tak będę korzystać z jednego ? Da sie usunąć jedno z tych kont, ale te, które nie jest z pełnym dostępem ? I które jest z pełnym dostepem, a które z ograniczonym ?
 5. Dziękuję za podpowiedź odnośnie "cmd". Zrobilem jak poleciłeś i komenda została wykonana poprawnie. Teraz, po restacie systemu mam takie konta: Proszę mi powiedzieć, czy konto zaznaczone zieloną obwódką jest kontem administratora z pełnymi uprawnieniami i jeżeli tak, to czy mogę usunąć konto zaznaczone czerwoną obwódką ? Nie lubie mieć w systemie dwóch kont i więcej. Dziękuję.
 6. ad.1 - nie chce w niektórych przypadkach, udzielać zezwolenia na otwarcie danego pliku. ad.2 - jak sie uruchamia "cmd" w trybie administratora ? ... (gdybym wiedział, nie pytał bym). ad.3 - faktycznie wpisałem złą komendę, ale po wpisaniu poprawnej, też wyświetla się identyczny komunikt jak na fotce. ad.4 - chciał bym używać pełnego konta administratoa zawsze, jeśli to nie będzie negatywnie wpływac na prace systemu. Dziękuję.
 7. Witam Proszę Państwa mam prośbę do Was, otóż nie potrafię przydzielić mojemu kontu pelnej kontroli nad systemem, chociaż jestem administratorem. Co robiłem: Wszedłem w opcję "Uruchom" i wpisałem: "cmd" i enter. Następnie wpisałem komendę: "net user administrator /active:yes" i enter. Po tej komendzie powinienem uzyskać pełną kontrolę nad systemem, ale tak niestety nie jest, ponieważ wyskakuje komunikat o wystąpieniu błędu. Opis błędu na fotce: Używam systemu: WIN 8 64 bit CP (consumer previev). Proszę o poradę odnośnie uzyskania pełnej kontroli nad systemem. Dziękuję.
 8. Komunikat niczego nie sugeruje. Napisałem do kumpla i powinien mi przesłać wyraźnie zrobione fotki z komunikatu. Wtedy wkleje na forum do wglądu. EDIT: Takie komunikaty są widoczne: Jeżeli potrzeba jakiś informacji, to prosze opisać jakich, a ja spytam kumpla. Dziękuje.
 9. Witam. Czy istnieje sposób na przywrócenie firewalla do pracy, po tym, jak mój kolega zainstalował spolszczenie z WIN 7 do WIN 8 ? System działa, ale cały czas jest wyświetlany komunikat o braku firewalla. W systemie nie ma zainstalowanego żadnego antywirusa. Czy istnieje możliwość, aby skorzystać z mojej kopii rejestru ? Dziękuje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...