Skocz do zawartości

Alono

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Alono

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. U mnie ten plik nazywa się tak, jak zalecają na tej stronie, by się nazywał. Chyba będę musiał poszukać sterownika kamery dla Windows 8/7, tak jak piszesz i liczyć, że on zadziała. Dzięki za pomoc. :)
 2. Pobrałem i zainstalowałem ten program. Niestety po jego uruchomieniu wyświetla się jedynie białe tło - program nie działa. Po reinstalacji programu problem wciąż występuje. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość pobrania sterowników z innego źródła?
 3. Na liście nie było urządzenia kamery. Wybrałem więc "Nieznane urządzenie" i zgodnie z instrukcją kliknąłem w Aktualizuj sterownik. Wybrałem automatyczną aktualizację, która zakończyła się niepowodzeniem - "System Windows nie może zainstalować urządzenia "Nieznane urządzenie" System Windows nie może odnaleźć sterowników dla tego urządzenia".
 4. Cześć, mam problem z wbudowana kamerką w moim laptopie po migracji z Windows 7 na Windows 10. Po włączeniu aplikacji Aparat wyświetla się komunikat: "Nie można odnaleźć kamery Upewnij się, że jest poprawnie podłączona i zainstalowana ani nie jest blokowana przez oprogramowanie antywirusowe oraz że sterowniki kamery są aktualne. Kod błędu: 0xA00F4244<NoCamerasAreAttached>" Nie posiadam oprogramowania antywirusowego zewnętrznej firmy, korzystam z wbudowanego Windows Defender. Po jego wyłączeniu problem wciąż występuje. Sądzę, że problem zwią
×
×
 • Dodaj nową pozycję...