Skocz do zawartości

Duris

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hey, Dziś pierwszy raz odkąd używam telefonu w ogóle, po standardowym skanie avasta w telefonie wyskoczyło zagrożenie Com.qualcomm.qti.qms.service.trustzoneaccess. nie mogę z tym nic zrobić to jakiś plik systemowy, dodałem wymuś zatrzymanie i nic się nie dzieje złego ale avast krzyczy. Nigdzie nie znalazłem w google info co to ma znaczyć, mam wrażenie, że po aktualizacji avasta to fałszywe zagrożenie, proszę napiszcie co mogę zrobić. Ściągnąłem avg ale to chyba to samo co avast bo wygląda identycznie o to samo ukazuje.
  2. Czyli defender nie będzie działał? Pozostaje zainstalowanie antywirusa spoza windows? Zrobiłem tę opisaną czynność powyżej.
  3. Dzień dobry, komputer nie odpalany od roku. Na vista 32 nie mógł sciągnąć nawet starych aktualizacji, zmieniono na windows 7. Notoryczne problemy z windows update - błąd nie możność akutalizacji oraz brak możliwości skanowania defenderem. Adware skasowało kilka robaków, aktualizacje ściągniete przez wsus offline i dziś wreszcie pojawił się w windows update aktualizacje, ale czy wszystko jestt ok? CZy wirus blokował update? Windows 7 home premium 32. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...