Skocz do zawartości

qazere1110

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O qazere1110

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Znalazłem rozwiązanie problemu: https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://windowsforum.com/threads/win10-1903-or-1909-upgrade-realtek-bluetooth-problem.247424/&prev=search&pto=aue Należało usunąć stary sterownik Realtek Bluetooth o nazwie: RtkBtfilter.sys (folder C \ Windows \ System32 \ drivers). Dziękuję za pomoc i poświęcony czas.
 2. sterownik karty Qualcomm sprawdziłem - ok H50-55 Desktop (Lenovo)- płyta główna Lenovo wersja 2.8 produkt 90BF003NPB Bluetooth wyłączony adapterów BT nie mam Byłem na stronie Lenovo - znalazłem sterowniki Realtek Bluetooth chciałem zainstalować i pokazał się komunikat, że nie mam takiego urządzenia Tu jest ciekawy link z opisem tego samego problemu https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-update/that-realtek-bluetooth-driver/34199b43-1ea4-47bb-8c3b-ca3d3b42ea0d?page=1 Problem raczej dotyczy sterowników coś co wyświetla się jako Realtek Blu
 3. Tak wygląda u mnie Menadżer Urządzeń (zal). Na samej górze Bluetooth. Tu powinno być wg Microsoftu urządzenie Realtek. Jak widać nie ma. Podałem link https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4529832/updating-to-windows-10-version-1903-on-devices-with-some-driver-versio i tam jest opis. Napisałem też, że nie mogę wgrać Windowsa. Pojawia się taki komunikat: Nie mogliśmy zainstalować systemu Windows. Komputer został przywrócony do stanu sprzed rozpoczęcia instalacji systemu Windows 10. 0x8007025D - 0x2000C Instalacja nie powiodła się w fazie SAFE_OS – pod
 4. W trakcie wgrywania Windowsa, za wyjątkiem myszy i klawiatury, wyjmowałem wszystko z usb. To nic nie pomagało. W trakcie aktualizacji tego nie robiłem. Klikam ukryte urządzenia, w Menadżerze Urządzeń i tam nadal w elemencie Bluetooth nie ma urządzenia Realtek.
 5. Nic nie dało Skany OK. Nic nie pomogło Stacjonarny.
 6. Działamy coś, czy kapitulujemy?
 7. Bez znaczenia czy z dysku czy z pena . Za każdym razem wywala instalację, w momencie kilkukrotnych resetów. Co mogę jeszcze zrobić?
 8. Próbowałem i nic. Ściągam iso wgrywam na pena Proces instalacji zostaje przerwany pojawia się komunikat: Instalacja nie powiodła siew fazie SAFE_OS - podczas operacji wystąpił błąd APPLY_IMAGE BŁĄD 0x80240034 komputer został przywrócony do stanu sprzed rozpoczęcia instalacji systemu win 10 Co robić?
 9. Aktualizowałem z Win 10 sprawdź aktualizacje, bądź za pomocą softu https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 - bez różnicy. Za wyjątkiem klawiatury i myszy wszystko wypięte z usb. Nie ma innej metody niż wgranie nowego Windowsa?
 10. Jak w temacie. Proces aktualizacji zostaje zawsze zatrzymany. Pojawia się komunikat: "Realtek Bluetooth Na Twoim komputerze znajduje się sterownik lub usługa, która nie jest przygotowana do działania tej wersji systemu Windows 10." Jest link do strony: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4529832/updating-to-windows-10-version-1903-on-devices-with-some-driver-versio To ma rozwiązać problem. Robię to co trzeba docieram do punktu: "W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz menedżer urządzeń, a następnie w wynikach wybierz pozycję Menedżer urządzeń. Znajdź element Bluetooth i roz
×
×
 • Dodaj nową pozycję...