Skocz do zawartości

imponderabilius

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez imponderabilius

  1. Dane nie sa wazne, cale przedsiewziecie wynika bardziej z dociekliwosci i ciekawosci niz z potrzeby naprawienia tego dysku. Probowalem clean w DiskPart, ale wykonanie tej operacji nadal nie pozwala na sformatowanie dysku - przy probie formatu wyskakuje taki blad:
  2. To pendrive firmowy, nie wiem jaki to model bo nie ma żadnej informacji na nim - błąd wystąpił kiedy wyjąłem pendrive w pośpiechu bez rozłączania go w pasku narzędzi windows. Nie mogę go sformatować, dostaję informację że jest zabezpieczony przed zapisem. Czy to możliwe że da się pendrive uszkodzić w ten sposób tak, że nie da się go naprawić?
  3. Mam pendrive który nie działa. Kiedy próbuję sformatować dostaję komunikat "this drive is write protected". Odpaliłem DISKPART, daje takie info: DISKPART> detail disk Generic Flash Disk 2.0 USB Device Disk ID: EB596340 Type : USB Status : Online Path : 0 Target : 0 LUN ID : 0 Location Path : UNAVAILABLE Current Read-only State : Yes Read-only : No Boot Disk : No Pagefile Disk : No Hibernation File Disk : No Crashdump Disk : No Clustered Disk : No Volume ### Ltr Label Fs Type Size Status Info ---------- --- ----------- ----- ---------- ------- --------- -------- Volume 2 D RAW Removable 3840 MB Healthy Jak widać, read only jest wyłączone, natomiast Current read only state włączone - nie wiem czy to może być problem, a jeśli tak to jak wyłączyć tą właściwość? Próbowałem kilku badziewnych programów do formatowania i żaden nie pomógł. Próbowałem też attr clear w diskpart ale nie pomogło.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...