Skocz do zawartości

romek

Użytkownicy
 • Postów

  6
 • Dołączył

 1. Witam, pamiętam czasy forum searchengines, chyba najbardziej profesjonalna pomoc jaką widziałem na forach i cieszę się, że jest tu kontynuacja. Mam problem z kompem, objawia się to tym, że zwalnia pracę co widoczne jest głównie przy prawokliku myszy na jakąś ikonę, trzeba długo czekać aby pojawiło się menu kontekstowe. Także uruchomienie AV Pandy bywa problematyczne. Do tego zamykając system wyskakuje czasem okienko z kończeniem pracy TryBarAPPAV (program nie odpowiada) oraz PSUAConsole.exe (inicjowanie DLL nie udało się). Mam podejrzenia zwłaszcza po tym drugim komunikacie, że problemem może być tu mój AV Panda. Na początku stycznia odinstalowałem starszą wersję 18.0 i zainstalowałem nowszą 20.0. Po tygodniu pojawiły się te problemy. Mam podejrzenie, że może zostały jakieś śmieci po tym pierwszym i stąd problemy, chociaż po dezinstalacji użyłem nawet aplikacji Pandy do czyszczenia pozostałości na wszelki wypadek. Próbowałem przywracać system, nie pomogło, użyłem CCleanera, bo może jakieś śmieci w rejestrze, nie pomogło, pozostaje chyba odinstalowanie Pandy i sprawdzenie czy pomoże, ale też dla ciekawości chciałbym, aby ktoś przejrzał logi, bo może jest tu jakaś infekcja. Pozdrawiam Addition.txt FRST.txt
 2. romek

  Brak opcji Wifi

  Czyli jak rozumiem z systemem raczej wporzo i brak tej ikony nie oznacza, że coś z nim nie tak, a kupno innej karty sieciowej WiFi być może rozwiąże problem? Co do samej karty to chyba niemal wszędzie gdzie jest sprzedawana podawana jest kompatybilność z XP, widać nikt tego nie weryfikuje dokładnie tylko jedni przepisują od drugich a jak się okazuje kompatybilna to była pewnie wersja 1 sprzed kilku lat a ta już nie i tylko wprowadzają człowieka w błąd. Myślę, że to wystarczający powód aby reklamować towar niezgodny z opisem. Natomiast zważywszy na jej raczej niską cenę, niezłe parametry i to, że planuję w przyszłości zmienić system na nowszy, raczej ją zatrzymam.
 3. romek

  Brak opcji Wifi

  Mam 2 karty sieciowe, zintegrowana Intel 82579LM z którą nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o sterowniki i łączenie się z netem przez kabel oraz nowa kupiona Wifi TL-WN881ND ver 2.0, z którą niestety są jakieś problemy przy instalacji sterowników, miała być kompatybilna z systemem, co wszędzie podają, ale chyba nie jest. Dlatego też pytam czy ta ikonka Wireless LAN jest systemowa czy pojawia się dopiero po instalacji oprogramowania karty sieciowej. Bo zastanawiam się czy kupno innej karty coś pomoże czy po prostu z systemem może jest coś nie tak.
 4. romek

  Brak opcji Wifi

  Witam, mam XP SP3 i nie mogę połączyć się z siecią Wifi, po wejściu w połączenia sieciowe nie mam w ogóle opcji połączenia sieci bezprzewodowej Tam chyba powinna być systemowa ikonka Wireless LAN.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...