Skocz do zawartości

Monia1989

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Po dezaktywacji gra dalej nie rusza w identyczny sposób, po prostu nic się nie dzieje a steam pokazuje, że jest uruchomiona, nie zwiększa się jednak obciążenie procesora. Dokonałam przy okazji ciekawego odkrycia, po takiej próbie włączenia którejś z gier które wcześniej doprowadzały do obciążenia procesora do 100% jestem w stanie włączyć wszystkie pozostałe gry które wcześniej nie działały. Czyli jeżeli "uruchomię" Half-Life 2 to potem mogę odpalić episod one, episod two i działają normalnie. Z grami z poza steama jeszcze ciekawiej, włączam twierdzę krzyżowiec i za pierwszym razem nic a za drugim razem działa, działają też potem gry ze steama. W ogóle teraz to już nawet nie muszę antywirusa dezaktywować i obciążenie procka nie skacze.
  2. Cześć, pojawił się u mnie dziwny problem, przy uruchomieniu niektórych gier np. half-life 2 zużycie procesora skacze do 100% i to wszystko, gra nie odpala, nie pojawia się menadżerze zadań, w o ogóle nie pojawia się tam nic co wykorzystywałoby jakoś szczególnie procesor. Przeinstalowanie gry, steama nic nie zmienia. Half-Life to nie jedyna gra która się tak zachowuje, na twierdzy krzyżowiec która nie jest na steamie jest identyczna sytuacja.
  3. Bardzo dziękuję za pomoc, zadziałało i problem został rozwiązany.
  4. Dzień dobry, mam problem z samostartującą przeglądarką chrome w systemie win7 i otwieranymi przez nią stronami. Najpierw było to newsgmae.pro potem doszło metagmae.org, przesyłam logi z FRST i w miarę możliwości proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, z góry dziękuję. FRST.txtAddition.txt Shortcut.txt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...