Skocz do zawartości

7744

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O 7744

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. A czy jest możliwe, że po aktualizacji Biosu płyta obsłuży więcej RAM niż pisze manual płyty?
 2. Nie chodziło mi ile obsłuży RAMu Windows, tylko ile komputer, czyli mówiąc dokładniej płyta główna.
 3. Jak sprawdzić ile maksymalnie pamięci RAM można zainstalować w komputerze na Windows 7? W Windows 10 jest komenda w CMD i powershellu, ale nie działa w Win 7.
 4. Sprawa już się wyjaśniła. Okazało się, że jest 4 GB pamięci RAM wlutowane na stałe. Wątek można usunąć, chyba, że komuś może się przydać.
 5. Windows 10, bios i inne programy do identyfikacji sprzętu pokazują błędne dane, co do ilości pamięci RAM i inne informacje w laptopie Lenovo Ideapad 320. Wszystkie te programy pokazywały, że jest 8 GB pamięci RAM i dual channel. Po rozkręceniu laptopa okazało się, że jest tylko jedna kość, jeden slot i 4 GB pamięci. Po włożeniu kości 8 GB, pokazują, że jest 12 GB. O co chodzi? I jak sprawdzić rzeczywistą ilość pamięci RAM bez rozkręcania laptopa?
 6. Właśnie zakupiłem Video Grabber do przegrywania kaset VHS na komputer i mam do wyboru następujące formaty plików video: VCD, SVCD, DVD, Long DVD i WMV. I pytanie, który format video daje najlepszą jakość obrazu?
 7. Dzięki, strona mBanku już działa Widocznie to był problem po ich stronie.
 8. Szalom! Od wczoraj mam zablokowany dostęp do mBanku. Po wpisaniu loginu i hasła pojawia się cała biała strona z napisem: Też zauważyłem spowolnienie komputera wcześniej, chociaż teraz już chodzi normalnie. Ktoś lub coś wyłączyło mi antyKeyloggera Zemana. Przeskanowałem komputer ADW Cleanerem, Avirą i Malwarebytes. Tylko Adw Cleaner wykrył jakiś plik PUP, który usunąłem i problem jest nadal. Proszę o pomoc. Ponieważ nie mogę dodać plików w załącznikach (Wysyłanie ominięte (Błąd IO)), wkleiłem je do wklej.org http://wklej.org/id/3335004/ http://wklej.org/id/3335006
×
×
 • Dodaj nową pozycję...