Skocz do zawartości

karolxt

Użytkownicy
 • Postów

  70
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolxt

 1. dzieki, ale chyba już dam spokój z tym programem p2p, myslem, że to cos innego
 2. zaistalowawlem ze strony komputer swiat i komunika jest taki sam "nie znaleziono punku wejscia procedury Direct3DCreate9Ex w bibliotece d3d9.dll" więc znowu nie jest wlaściwa wersja
 3. ba.ale skąd ją wziąć?
 4. i w zwiaku z tym jak rozwiazac ten problem bez zmiany systemu? tzn jak spowodowac uruchamianie Soulseek pod WindowsXP?
 5. Zainstalowałem starsza wersje i teraz jest inny komunikat "nie znaleziono punku wejscia procedury Direct3DCreate9Ex w bibliotece d3d9.dll"
 6. wolałbym chyba stasza wersje Soulseek, bo zainstlowanie nowszego SP (o ile w ogole jest) może spowodowac, że niektore strasze programy z ktorych korzystam mogą przestać dzialać popytam może ktos ma starsza wersje, bo w sieci to raczej nie znajdę
 7. Zainstalowalem program SoulseekQt (dla Windows 32 bit) i przy probie otwarcia pojawia sie nastepujacy komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury CancelloEx w Bibliotece KERNEL32.dll" Mam Windows XP, więc może dlatego. A może da sie to jakos naprawić.
 8. karolxt

  Google Chrome

  What's a TOR? Can we do anything? Then tell me how to block Google update processes to check for updates. I have WindowsXP, so I won't do any more updates anyway, so I don't need these checks for anything. tłumaczenie Możemy zrobić wszystko? No to powiedz jak zablokować procesy Google update sprawdzające konieczność aktualizacji. Ja mam WindowsXP, więc i tak żadnej aktualizacji już nie przeprowadzę, więc te procesy sprawdzające nie są mi do niczego potrzebne.
 9. karolxt

  Google Chrome

  Dzięki za linka. Ściągnąłem program. Rozpakowałem, ale nie wiem jak go zainstalować. Google Chrome coraz więcej głupawych procesów uruchamia i wszystkie pod nazwa chrome.exe - tyle ich jest że zatrzymują odtwarzanie na YouTube, albo wstrzymują otwieranie nowych okien i w ogole spowalniaja działanie komputera (np klikam na folder o on się nie otwiera od razu tylko za 5 albo więcej sekund) Mam już dość Google update i procesów jakie się uruchamiają w tle
 10. karolxt

  Google Chrome

  Gdzie znależć instalator Chromium (bez Google update)
 11. karolxt

  Google Chrome

  Czy mam instalowac Chromium a potem odinstalowac Google Chrome czy odwrotnie? Czy cos musze wiedzieć żeby nie zrobic jakiejs głupoty?
 12. karolxt

  Google Chrome

  Sprawa okazala soe jeszcze prostsza. Trzeba po prostu odinstalowac Chrome a zainstaliowa Chmormium. Nie wiem tylko jak to zrobuic żeby zachować wszystkie ustawienia. Mam Firefoxa, wiec mogę to chyba zrobic. Czy musze cos wiedziec czy moge brac sie za odinstowtywanie Chromie a inslaowanie Chromium, a lesli tak to skąd najlepiej ja wziąć żeby nie poinstaloway się jakoes dodatkowe programy.
 13. karolxt

  Google Chrome

  Niestety wszystko co znajduję dotyczy instalowania aktualizacji, a mnie chodzi o wyłączenie procesu SPRAWDZANIA. chodzi o funkcję Auto-update check period override Niestety nie wiem jak się do niej dostać i wpisać 0 Nie chodzi o to żeby Chrome sie nie aktualizowała, ale żeby nie sprawdzała czy ma sie zaktualizować. Ten proces zżera mi dostepność lacza i obciąża procesor, ktory czesto dziala na 97% mozliwości i wentylator w laptopie wyje jak oszalały. Po wyłaczeniu Chrome wszystko sie uspokaja. Może da sie wylaczyc jakies inne niepotrzebne funkcje dzialajce w tle, czy jakies dodatki, bo Chrome potrzebuję TYLKO jako przeglądarki, do niczego więcej.
 14. karolxt

  Google Chrome

  Jak wyłączyć automatyczne aktualizowanie Google Chrome? Już wiem. Opis jest na stronie. hxxps://www.download.net.pl/jak-wylaczyc-automatyczne-aktualizowanie-google-chrome/n/1733/ (zmienić xx na tt) Pod Chromie strona u mnie sie nie otwiera, ale Firefox otworzył i wszystko udalo sie skonfigurować przy pomocy malego pliku GoogleUpdate.adm i zainstalowanego w Windows gpedit.msc
 15. karolxt

  Google Chrome

  Dalej po kilkunastu minutach od uruchomienia programu pokazuje się komunikat o tym że Google Chrome jest nieaktualny, Jak wyłączyć sprawdzanie aktualności? Jest to kompletnie niepotrzebne, bo i tak przeprowadzenie aktualizacji na Windows XP jest niemożliwe.
 16. karolxt

  Google Chrome

  Dalej po kilkunastu minutach od uruchomienia programu pokazuje się komunikat o tym że Google Chrome jest nieaktualny, Jak wyłączyć sprawdzanie aktualności? Jest to kompletnie niepotrzebne, bo i tak przeprowadzenie aktualizacji na Windows XP jest niemożliwe.
 17. karolxt

  Google Chrome

  Dziękuję za informację. U mnie jest to wyłączone. Jak rowniez wszystko inne co wydało mi sie podjerzane jak np "proponuj zapamietywanie haseł" odznaczylem "wysyłaj żądanie bez śledzenia" zaznaczyłem
 18. karolxt

  Google Chrome

  Komunikat juz sie nie pokazuje Dzieki Pozostaje sprawa ze sprawdzaniem "w tle" aktualności Google Chrome co zżera pamięć.
 19. karolxt

  Google Chrome

  Chrome mi wszytsko odtwarza probem w tym, że w tle łączy sie i próbuje sie aktualizować, po czym wyświetla napios, że Chrome jest niaktualny i zeby go zaktualizować trzeba wejśc na jakąs tam stronę. Ale je NIE CHCĘ żadnej aktualizacji, ani nawet sprawdzania czy jest czy ie jest aktualny, bo im tak żadna aktualizacja Chrome sie nie zaistaluje, bo to jest Windows XP a nie "dzisiatka".Żera mi to pamięc i pocesor prze to strony laduja sie dłużej. Ciekawa sprawa w Menedżeże zadań masm czasem otwarce p[iec szeć róznych procesów kazdy o nazwie chrome.exe (aktual;nie trzy) chić mam otwarta tlko jedna stronę. Przy okazji chcialbym pozbyc sie "napisu powtalnego" po kazdym otwarciu Chromie "Googlec Chrome nie bedzie sie już akutalizować na tym komputerze bo nie jest zgody z Windows...".+ dalej nie widać Co zrobic żeby to sie nie pokazywało. Gdzie to wykasować?
 20. karolxt

  Google Chrome

  Firefox nie odtwarza mi html5 wieć przeszedlem na Chrome Chciałbym zapytac czy jest jakas prosta mozliwość wyłaczenia "napisu powitalnego" na gorze strony po kazdym otwarciu programu Napis na żóltym tle "Googlec Chrome nie bedzie sie już akutalizować na tym komputerze bo nie jest zgody z Windows...".+ dalej nie widać Co zrobic żeby to sie nie pokazywało. Gdzie to wykasować? Aktalizacja nie jest mi do niczego potrzeba. Wykasowalem z rejestru co się dało żeby nie działało "googleupdate" Mimo to po jakimś czasie uzytkowania grogramu wyskakuej napis "chrome jest anieaktualny...i cos tam deje o aktualizacji" Ja NIE CHĘ żadenj aktualizacji i ŻADFNEGO sprawdzania czy Chrome jest aktualny, bo mi to zżera pamięc i zajmuje procesor, a ten niestety jest slabiutki.
 21. przeszedlem na Chrome, ale tu mam kolejny problem Nazywa sie Google update Wykasowalem z rejstru co sie dało, nie wiem czy poskutkowało Chałabym zapytac czy jest jakas prosta mozliwość wyłaczenia "napisu powitalengo" na gorze strony po kazdym otwarciu programu Napis na żóltym tle "Chrome nie bedzie sie akutalizował na tym komputerze bo nie jest zgody z Windows...".+ dalej nie widać Co zrobic żeby to sie nie pokazywało. Gdzie to wykasować?
 22. mam Windows XP i firefox 52,0 (32bity) Czy jest możliwość doinstalowania czegoś żeby otwrzał filmy w formacie html5? Ps. nie wiem czy dodalem ten temat do prawidłowego miejsca na forum
 23. Komputer jest właczony nic na nim nie robię. Proces bezczynności 99%, a ewidentnie widać, że komputer cos robi bo wiatrak wyje i programy otwieraja sie z opóźnieniem. Jak zdiagnozować jakie ukryte procesy w tle są przeprowadzane (i jak je zablokować). Typowa sytuacja. Mam otwarta stronę w firefox i coś na niej piszę w komentarzach, nagle pisanie sie zatrzymuje, albo odtwarzanie się zacina i wiatrak komputera zaczyna wyć. Co to za proces sie włącza i jak go zablokować.
 24. Wykonano. Dziekuję. Mam jeszcze jeden problem. System za długo sie zamyka. Czy daloby sie zjrzeć gdzieś i wykasowac troche operacji żeby Winodws zamykal sie normalnie ?
 25. Problem w zasadzie pozostał choc nie uniemozliwa korzystania z komputera. Najbardziej niepokojące sa nastepujace objawy. 1) Podczas ogladania jednej strony n a przegladarce FireFox striona sie zacina a wiatrak procesora zaczyna wyć. Zuzycie procesora 97 albo 99% 2) Pogram do odtwarzania plików flac AIMP3 pobiera 97 99% procesora - zatrzmuja sie inne programy Może mam za malo pamieci albo jest uszkodzona? dodam wymagane raoporty FRST http://www.wklejto.pl/732438 http://www.wklejto.pl/732439
×
×
 • Dodaj nową pozycję...