Skocz do zawartości

Komunikat tymczasowy, zamknij krzyżykiem po przeczytaniu. Zostały naprawione problemy z rejestracją. Szczegóły w tym wątku.

Kudacz

Użytkownicy
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Kudacz

  • Tytuł
    Użytkownik
  1. Dzięki za odpowiedź. Po włączyłem laptopa wszystko wróciło do normy. Wygląd domyślny Visty wrócił oraz wszystkie urządzenia sieciowe działają jak powinny. Lecz szkopuł jest w tym, że nie instaluje mi żadnych aplikacji. Sądzę, że to wina wirusów. Ale właściciel laptopa postanowił oddać laptop do serwisu. Przepraszam za kłopot i dziękuję za udzieloną pomoc. Z poważaniem
  2. Witam! Sprawa jest następująca: Zostałem poproszony aby zobaczyć co się dzieje z laptopem, który zaczął odmawiać posłuszeństwa, nie chciał instalować aplikacji oraz niektóre sam usuną i pokazywał błędy w bibliotekach dll.. Po zrobieniu restartu systemu pierwsze co zauważyć mogłem to zmiana wizualna jak z starszych wersji Windowsa. Chciałem przywrócić Aero ręcznie ale wywala błąd i nie można zmienić. Kolejną awarią jest brak dostępu do internetu wszystkie urządzenia sieciowe są wyłączone. Próbowałem przywracania systemu również nie odpowiada. Dysk z danymi na szczęści użytkownika nie został uszkodzony. Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas!
×